Festivalový program

Aktuální festivalový program pro rok 2017 se momentálně připravuje.

Na co se můžete těšit?

Čekají Vás opět tři dny nabité programem. Více než 150 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků" z Česka i ze zahraničí vám budou chtít nasadit brouka do hlavy:

Aby tělo nebolelo
Někdo spoléhá na moderní medicínu, řada z nás využívá alternativní postupy či metody a nezřídka se obracíme na naše babičky o radu, jaká bylinka čemu může pomoci. Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se zajímáme o to, co je pro náš zdravý a kvalitní život prospěšné. A jsme pro to ochotni něco i sami udělat.

V hlavní roli zdravý životní styl
Během tří dnů se představí lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské" rady. Dozvíte se, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování nebo jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky. Nejen pro ty, kteří hledají novou inspiraci do kuchyně, jsou určeny přednášky a besedy o různých výživových směrech.

Ve zdravém těle zdravý duch
Ke zdravému životu neoddělitelně patří také pohyb, na festivalu tak budou zastoupeny ukázky cvičení, které posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, dechová cvičení nebo třeba bollywoodský tanec. Své zastoupení zde budou mít také terapie a léčebné postupy, dechové techniky nebo různá zdravotní cvičení, chybět nebudou energetická léčení nebo metody vycházející z hlubinné psychologie.

I vztahy ovlivňují zdraví
Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a s některými z nich se můžete na festivalu seznámit. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něj ani po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci vám poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co ve skutečnosti jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo vám pomohou zjistit, jak předvídat chování partnera. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

Malé ohlédnutí za loňským festivalem


Hlavní sál Sál 2 Sál 3 Sál 4 Sál 5 Sál 6 Sál 7 Poradny Výstavy


Osobnosti

 

 
 
 Základní info

24. - 26. 3. 2017

Výstaviště Praha Holešovice


Otevírací doba:

pátek, sobota 10:00 - 19:00

neděle 10:00 - 18:00Koupit vstupenku


Kde nás najdete

 
Plánek hal


 


Partneři

Partner festivalového programu

Oficiální pramenitá voda festivalu


Organizátor

Organizátor programu
Kontakt

FELICIUS MEDIA s.r.o E:  festival@feliciusmedia.cz
Areál Výstaviště 67, 170 00  Praha 7, mapa T:  +420 222 311 108