Osobnosti

Adam Tomáš

ČR

Po odchodu z korporátní sféry se Tomas začal věnovat motivací lidi ve firmách, dnes se specializuje na práci s mladou generací v Go Freedom a vede svou společnost iMotivation.

www.gofreedom.cz

Bartošek Bohumil

ČR

Přednášející MVDr. Bohumil Bartošek, Ph.D., se věnuje praxi Falun Gongu od r. 1999. Kromě výuky cvičení se podílí na besedách o této metodě a spolupracuje na aktivitách souvisejících se skončením perzekuce v Číně následovníků Falun Gongu (petiční akce, výstavy, promítání dokumentů apod).
Je také místopředsedou Asociace Falun Gong ČR, prezentující (zastupující) české žáky Falun Gongu.

www.falungong.cz

Bartošek Martin

ČR

Martin Bartošek, duchovním jménem Devdas, je zkušený terapeut, cvičitel a lektor od roku 1997. Vzdělával se v ČR, Holandsku, Španělsku a Německu. Jeho duchovní Mistr je Paramhansa Šri Svamí Vishwananda. Je certifikovaný terapeut Satori dýchání (rebirthing). www.satoridychani.cz
Cvičení Osho divine healing je kombinací čchi kungu a shintaido. Vzniklo v Oshově ašrámu. Účinek cvičení je několik dnů. Martin Bartošek je jediným cvičitelem v ČR. Zažijte OM chanting, mocnou skupinovou harmonizační techniku, kterou dnešnímu modernímu světu představil Paramhansa Šrí Svámí Vishwananda. Prostřednictvím prvotního zvuku stvoření ÓM, můžete ve svém životě nalézt mír a radost. Navraťte zpět harmonii sami sobě, přírodě i celému světu.

www.martinbartosek.cz

Bartyzal Jiří George

ČR

Producent, inventor a luxusní vagabund. Absolvent pražské DAMU. Autor a tvůrce nových nápadů a projektů v oblasti umění, kultury, multimédií, obchodu a mezinárodní politiky. Majitel značky Siwak®. Tvůrce internetové televize www.prima.tv. Dlouholetý člen realizačního týmu zpěvačky Lucie Bílé. Spoluautor nejmladší hymny pro stát Liberland.

www.siwak.cz

Benediktová Aneta

ČR

Aneta Benediktová je zkušená přírodní terapeutka a zkušená bylinářka. Ve své poradně praktikuje irisdiagnostiku. Na základě výsledků vyšetření pak pracuje komplexně s klientem. Nasazuje bylinnou přírodní léčbu, pracuje s jídelníčkem i meditačními technikami. Její více než dvacetileté zkušenosti se odráží ve všech recepturách bylinných přípravků Serafin. V posledních letech se hodně soustředí na přírodní prevenci onemocnění. Má vypracovaný vlastní, praktický a účinný koncept léčby..

www.serafinbyliny.cz

Beran Michael

ČR

Mladý, ekologicky smýšlející člověk, lídr Go Freedom Centra

www.gofreedom.cz

Byambabayar Mishigdorj

Mongolsko

Mishigdorj Byambabayar se narodil v Ulan Bátaru.Nyní žije v České republice a pracuje jako terapeut po celém světě.Věnuje se chiropraxi- formě alternativní medicíny,která se zaměřuje na diagnostiku a léčbu mechanických poruch pohybového aparátu,zejména páteře, za předpokladu,že tyto poruchy ovlivńují celkové zdraví.

www.lecivapyramida.cz

Bzirská Petra

ČR

Lektorka jógy, gravidjógy a dula

www.gravidjoga.cz

Cmurová Helena, Mgr.

ČR

Mgr. Helena Cmurová studovala v Německu stravovací systém Dr. Johanny Budwig u jejího jedniného žáka, Lothara Hirneiseho a vlastní jako jediná v ČR certifikát poradce olejovo-bílkovinové stravy Dr. Budwig. Paní Cmurová je důkazem toho, jak tato strava působí na psychickou a fyzickou stránku člověka: při správném dodržovaní celého systému je člověk díky správnému fungování buněk mizí prakticky veškeré zdravotní problémy a člověk je plný energie a životní síly.

www.olejovo-bilkovinova-strava.cz

Čadovi Dan a Jana, Zvukové lázně Dajána

ČR

Dan a Jana Čadovi jsou muzikoterapeuté, hudebníci a maséři. Pracují se zvukem ve všech jeho podobách. Zajímají se o staré duchovní, obřadní a hudební nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky (a jejich vzájemné kombinace), psychologii, alternativní medicínu, práci s energií, zdravý životní styl apod. Provozují spolu relaxační centrum a zvukové lázně Dajána. Zpěv, zvuk a vibrace speciálních etnických hudebních nástrojů velmi dobře uvolňuje, zklidňuje, harmonizuje a léčí tělo i mysl. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, jak harmonicky působí zvuk rezonančního lehátka (monochordu), čínského chrámového gongu, tibetských mís, indiánských píšťal a dalších léčivých nástrojů. Kombinace těchto odlišných nástrojů, kultur a vibrací Vám přinese nečekaně silné zážitky. Stačí se jen uvolnit a vnímat zvuk celým tělem.

www.dajanapraha.cz

Čepelka Jan

ČR

Jan Čepelka se posledních pět let věnuje výzkumu vztahu smyslového vnímání, lidské povahy a žebříčku hodnot, které úzce souvisí s chováním každého jedince.
Jako kouč a lektor s otevřenou analyticku myslí pomáhá lidem odhalit jejich hodnoty a silné stránky, zvědomit limity a odstranit bloky, aby byli schopni dosáhnout to, co chtějí.
Je autorem modelu egodiagram a sebekoučovacího systému SMSkouc.cz.

www.egodiagram.cz

Čepelková Renáta

ČR

Praktik čínské medicíny, autorka knih Jídlo jako lék podle čínské medicíny (2015) a Jídlo jako lék proti stárnutí (2017). Absolvovala čtyřleté studium čínské medicíny, postgraduální studium čínské dietetiky, problematiky otěhotnění z pohledu čínské medicíny. Organizátorka seminářů na téma prevence a podpora zdraví z pohledu čínské medicíny.

www.world-food.cz

Čistecká Jana, Ing,

ČR

Jana Čistecká je zkušenou homeopatkou. Dlouhá léta se věnuje u nás i v cizině holistickým léčebným metodám, meditacím a spiritualitě. Po absolvování České školy klasické homeopatie má více než 10 let homeopatickou praxi v Praze. V současné době je víceprezidentkou České komory klasické homeopatie. Pro veřejnost laickou i odbornou pořádá přednášky o homeopatii.

www.homeopathy.cz

Dilpashan Imal

Srí Lanka

dokumentární film

USA

Heal - dokumentární film z roku 2017
Jeden z představitelů filmu - Bruce Lipton přijede poprvé do Prahy. Seminář Bruce Litpona se uskuteční v sobotu 13. října 2018 v Praze.


https://www.healdocumentary.cz

www.brucelipton.cz

Drahoňovská Hana

ČR

Jsem koučka, mentorka a motivační speaker.
Osobnímu rozvoji se věnuji téměř 20 let-osobní koučovaní, koučování ve firmách,motivační přednášky pro širokou veřejnost.

www.hanadrahonovska.cz

Dzirasa Mark

ČR

Mark Dzirasa spojuje osobní a profesní rozvoj s rozvojem duchovním. Více než 20 let přednáší pro desetitisíce posluchačů. Pro veřejnost pořádá přednášky především v ČR a SR, pro firmy vyučuje i v mnoha evropských zemích mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky a konzultuje tvorbu firemních kultur. Disponuje dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur. Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow a autorem dvou knižních bestsellerů.

www.dzirasa.com

EatJuicy Petra

Bali

Petra je koučka v oblasti holistického zdraví, expertka detoxikačních metod a Juicy Lifestyle aktivistka. Cestuje po světě a pomáhá lidem, aby si uvědomovali svou sílu, vzali své zdraví do svých rukou a milovali svůj život. Je také certifikovanou kuchařkou raw food, mistr Reiki & praktik Theta Healing. Žije na Bali v Indonésii, kde vede detoxikační kurzy, píše knihy a vede on-line léčebné programy. Narodila se v Brně, ale už v 6 letech se přestěhovala do Kanady. Je velmi ráda, že může vystoupit ve své rodné zemi.
Má svůj program Green Smoothie Gangster (www.GreenSmoothieGangster.com) a Eat Juicy (www.EatJuicy.com), na youtube má svůj pořad www.youtube.com/PetraEatJuicy.

www.EatJuicy.com

Fleur de Lis Monika

ČR

zakladatelka Akademie Tradičního Feng Shui a Alternativní Medicíny

www.AurasomaaFengshui.eu

Halačka Michal

ČR

Moderátor Festivalu Evolution.
Jsem srdcem umělec, mozkem podnikatel a osobností pozitivní workoholik.

www.michalhalacka.cz

Hemelík Ctirad

ČR

Zakladatel Festivalu Evolution. Patří k lidem, kteří se snaží žít zdravě a záleží jim na prostředí, ve kterém žijí, proto část jeho aktivit směřuje do této oblasti - ať jde o již zmíněný Festival Evolution, pořádání odborných konferencí a eventů, nebo hledání nových možností pro zkvalitnění marketingu a PR v oblasti bio a eko segmentu. Uspořádal přes 2100 eventů (semináře, přednášky, konference, veletrhy, festivaly, atd.) v České republice, Německu, Polsku, Slovensku a Maďarsku, v rámci kterých se prezentovalo více než 500 významných osobností z celého světa.

www.ctiradhemelik.cz

Heřmanová Daria, Mgr.

ČR

Jsem obyčejně neobyčejná žena s touhou - potřebou pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Navštěvovala jsem Universitu Nové doby a snažila se zorientovat v oblasti léčitelství. V osmém měsíci těhotenství se svou první dcerou jsem se zúčastnila své poslední přednášky v rámci této university a ta se týkala právě automatické kresby. Marie Šalátová přednášela tak, že se mi tužka po papíře rozeběhla už během přednášky. Během následujících let jsem si své poznatky ověřovala hlavně na svých blízkých a kamarádech a postupně si přidávala další a další náměty ke kreslení. Postupně jsem si k automatické kresbě přidala Bachovy květové esence, harmonizaci čaker, čištění těla pomocí bodydetoxu a po zasvěcení do Shambally 1024 i její předávání a díky ni také rozbory minulých životů. Přes toto zasvěcení jsem objevila svůj další velký dar a to možnost komunikace se zemřelými a pomoct jim odejít, tam kam patří, pokud oni sami nedokáží najít tu svoji cestu. Nyní učím na základní škole.

www.dariahermanova.cz

Hlinková Wlasta

ČR

Pracuji jako tvůrce receptur a product manager v české společnosti Lifefood. Ráda zkoumám možnosti etického sběru a využití divoce rostoucích lokálních rostlin . Testuji na sobě účinky živé rostlinné stravy více než 12 let. Ráda naslouchám zvukům i tichu přírody. Jako svůj největší dar vnímám schopnost vidět souvislosti. Za své poslání považuji být vděčným a pozorným svědkem zázraků Přírody.


www.rawspirace.cz

Hložková Adéla MUDr.

ČR

MUDr. Adéla Hložková vystudovala 2. lékařskou fakultu. Je také výživovou poradkyní. V roce 2018 pracovala ve výzkumu u Barnard, MD v PCRM, kde zkoumala vliv rostlinné stravy na metabolismus. Propaguje celistvou rostlinnou stravu jako prevenci mnoha chorob.

www.veganskaspolecnost.cz

Hoření Libor

ČR

Podnikatel a zakladatel projektu DobroKáva.
Libor Hoření již během studia na střední škole zakládal několik internetových projektů. Mladý podnikatel, který vydělává nad rámec svého životního stylu, investuje část svého zisku do zlepšení prostředí kolem sebe. Založil projekt DobroKáva, stánek s kávou umístěný na brněnském Zelném trhu, kde lidé neplatí penězi, ale dobrými skutky. A za tento počin získal ocenění #laskavec. Pojízdná kavárna inspirovala v loňském roce více než 12 000 lidí.

www.nadacekj.cz

Hrabalová Bendová Jana, Ing.

ČR

Absolventka fakulty strojní ČVUT v Praze. Žena, která pracovala v korporátních bankách na manažerských pozicích a má za sebou vedení velkých týmů. V současné době šťastná lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže a diabetiky a majitelka Studia Hortenzie v Opletalově ulici 55 v Praze, které s láskou buduje a opečovává pro všechny jeho klienty a lektory.

www.hortenzie.com

Hrinková Jana

ČR

Školitelka detoxikačních metod firmy P. Jentschura a poradkyně v oboru zásadotvorné regenerace, absolvovala cyklus odborných stáží u firmy P. Jentschura v Německu. Vede odborné semináře a webináře na téma: Zdraví díky odkyselení, Masáž bylinnými pečetěmi, Celulitida: kyselá příčina - zásadité řešení a další. Organizátorka pravidelných seminářů s Dr. h. c. Peterem Jentschurou v Praze. Autorka odborných příspěvků do časopisů na téma acidobazické rovnováhy.

www.regenerujte.cz

Chadima Milan

ČR

Pracuji se souborem několika metod a technik. Všechny metody fungují na principu, že všechna omezení jsou jen v naší hlavě. Osvobozují od negativních emocí, omezení fyzických i psychických, které brání v plnohodnotném prožívání. Společně s klientem nacházíme vzorce, které si nasbíral v dětství a v průběhu života. Napomáhám mu, aby si uvědomil, že to, co se mu v životě nelíbí, lze změnit a jak. Jsem průvodcem v přenastavení si života podle sebe, v nalezení štěstí.

www.milanchadima.cz

Chocholoušek Josef

ČR

Systém klasické medicíny je zaměřen na potlačování příznaků nemocí pomocí farmaceutik, neřeší příčiny nemocí a to bylo pro mě zásadní poznání. Tak jsem se začal zajímat o primární příčiny zdravotních potíží. Zabývám se Darkfield mikroskopií a komplexní detoxikacií organismu a zavedl jsem také stravu podle DNA-testování 230 druhů potravin, která velmi dobře pomáhá lidem se zdravotními problémy.

http://www.podporazivota.cz

Janková Kateřina

ČR

Jsem máma sesterského dua JoJo (Johanka 3 a půl, Josefína 1)... což mne pořád udivuje a fascinuje. Momentálně se jim věnuji na plno a je to to nejnáročnější a nejláskyplnější, co jsem kdy dělala. Před rodičovskou jsem pracovala 10 let na Lince bezpečí, studovala Pedagogiku, byla učitelkou v Mateřské škole. S dětmi jsem znovuobjevila svůj vztek, který se někam vytratil. Je to obrovská neřízená energie, která potřebuje ven. Snažím se ji poznat a pochopit.

www.vztekmatek.cz

Janota Sebastián

ČR

Cvičitelem jógy od roku 2016. Specializuje se na dynamické kurzy pro začátečníky i pokročilé, cvičební systém na podporu vitality. V jeho osobním životě ho zajímá umění, především kresba a muzika, a různé pohybové aktivity.

www.joga.cz

Jánská Hana

ČR

Hana Jánská vystudovala Školu přírodní medicíny. Zabývá se poradenstvím v oblasti zdraví, diagnostikou z očí a jazyka i přednáškami o bylinách. Založila malé zahradnictví Byliny pro vás, kde se pěstují bylinky s láskou a bez použití chemických prostředků. Cítí nekonečnou lásku a úctu k přírodě a Matce Zemi. Věří, že příroda nám dává vše, co potřebujeme k životu. Doporučí vám, které byliny jsou pro vás nejvhodnější, může i připravit bylinnou směs dle potřeby. Kromě bylinek se zabývá iridologií a diagnostikou z jazyka.

www.bylinyprovas.cz

Jelínek Marian

ČR

Hokejový trenér a kouč vrcholových sportovců.
V současné době působím jako trenér hokejového mužstva ČEZ Motor České Budějovice, sportovní kouč a manažer, dlouhou dobu jsem byl i osobním koučem Jaromíra Jágra. Už více než 25 let se zabývám sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Přednáším nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Jsem garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College. Individuálně spolupracuji s vrcholovými sportovci (např. Ka.Plíšková, Tomáš Hertl, Jan Micka a další olympionici) a manažery.

Jóga v denním životě

ČR

Systém Jóga v denním životě je ucelený systém fyzických, dechových, relaxačních a meditačních technik. Je vhodná pro každého bez rozdílu věku a zdravotního stavu. Ukázky cvičení pro děti a dospělé.

www.joga.cz

Kalina Aleš

ČR

Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o. Autor koučovací metody Emoční rovnice a dvou knih. Bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR)

www.ales-kalina.cz

Kocurková Eva, Ing.

ČR

Specializuji se na personální diagnostiku podle potravinových intolerancí na základě výsledků absolvovaných testů. Hledám nejlepší způsoby, jak odstranit příznaky nemoci a najít její příčinu. Cílem je změna stravovacích návyků „na míru" každého klienta a zároveň příjem kvalitního zdroje racionálních potravin. To mě přivedlo k nápadu pojmout celý projekt komplexně, od krevního testu v české laboratoři až po farmáře, kteří poskytují zdravé potraviny. Tato speciální dietologie a pečlivě naplánovaný postup léčby mohou pomoci rychle narůstající onemocnění zmírnit.

www.potravinoveintolerance.cz

Kolářová Eva

ČR

Fyzioterapeutka, terapeutka Neurofeedback & Biofeedback.
Věnuje se tréninkové metodě, která pomocí biologické zpětné vazby má pozitivní vliv na poruchy pozornosti, poruchy pozornosti s hyperaktivitou (ADHD, ADD), poruchy učení a další dysfunkce u dětí i dospělých. Věnuje se sportovcům, kterým pomáhá s rozvojem sportovní inteligence a psychickou odolností. Ve své praxi používá fyzioterapeutické metody, které snižují stresové stavy, zvyšují koncentraci, motivují a optimalizují nejen mozek, ale i celé tělo.

www.biofeedback-rhb.cz

Kolouchová Květa

ČR

Květa Kolouchová, terapeutka, umělkyně a vydavatelka vlastních lunárních diářů. Víc jak 10 let pracuje s lidmi individuálně a ve skupinách. Používá různé metody (NLP, vedené meditace, systemické konstelace, voice dialogue, apod.). Cílem její práce je prohloubit uvědomění naší podstaty. Harmonizovat osobnost (tělo, emoce, mysl) aby se mohli stát nástrojem Vyššího Já (ducha). Působí v Praze a Opavě.

www.pracenasobe.cz

Kříž Karel

ČR

Umělecký řezbář, brusič dřeva i slova. Výrobce hřebenů, příborů a dalších krásných výrobků ze dřeva. Autor knihy "Tajemství a síla slova." Milovník stromů a přírody. Též hráč na fujaru. Je též koordinátorem České Konference a moderátorem internetového rádia BOHEMIA. Ze svého života a práce se dřevem předává poselství stromů, své prožitky i svá poznání. Přednáší o stromech, lidech, ale též o síle a velkém tajemství našeho mateřského jazyka.

www.stromyazivot.cz

Lišková Dáša

ČR

Kurzy jógy vede od roku 2001, cvičitel III. třídy od roku 2001. Mezinárodní certifikát Jógy v denním životě od roku 2003. Specializace: kurzy pro začátečníky, kurzy pro pokročilé, kurzy pro zdravotně oslabené, kurzy na podporu vitality, kurzy při diabetu, kurzy proti bolestem zad, cvičení s dětmi.

www.joga.cz

Lutsenko Mykola

Ukrajina

Mistr Mykola Lutsenko žije v Čechách 20 let. Zabývá výukou taj-či a čchi-kungu, dále zdravotní diagnostikou osobně i na dálku a léčením. Postupným sebezdokonalováním rozvinul svůj dar z mládí - schopnost vidět energii, auru a jiné.
Je schopen určit zdravotní problém. Studoval taj-či a čchi-kung u tradičních mistrů a velmistrů východu. Založil Centrum bojového umění a vede zde výjimečné kurzy taj-či a čchi-kungu. Od ostatních učitelů taj-či a čchi-kungu se odlišuje tím, že při výuce dokáže během několika minut zhodnotit fyzický a psychický stav přítomných žáků a také kvalitu a množství jejich energie čchi. Podle toho přizpůsobuje cvičení.

www.skolamistramykolylutsenka.webnode.cz

Lysoněk Jakub

ČR

Mladý kouč, který vede mentoringový program pro mladé talent Go Freedom Family

www.gofreedom.cz

Miler Stanislav

ČR

Stanislav Miler od roku 2012 provozuje mobilní Cyklo Fresh Bar, kde si zájemci mohou vyzkoušet pomocí cyklo-mixéru vlastní silou umixovat ovocné a zelené koktejly. Přes 20 let se stravuje převážně rostlinnou stravou a zajímá se o vliv stravy na naše zdraví a životní prostředí. Přednáší o zdravé rostlinné stravě, pořádá přednášky o zdravém a snadném způsobu přípravy nápojů a jídel, testuje různé mixéry a odšťavňovače a natáčí recenze a video recepty.
Stanislav Miler založil v roce 2012 Akademii soběstačnosti. Přednáší o soběstačném a zdravém způsobu života. Na různých festivalech prezentuje svůj Cyklo fresh bar a učí zájemce, jak si připravovat zdravé nápoje a potraviny. www.akademiesobestacnosti.cz

www.mixery-odstavnovace.cz

Misarová Jarmila Amadea

Švýcarsko

V Evropě velice známá léčitelka českého původu žije a provozuje praxi ve Švýcarsku. Je léčitelkou, jasnovidkou a numeroložkou. Sama říká: „Denně se lidé ptají, jaké je jejich životní poslání, podle čeho se mají rozhodovat a v co věřit? Potřebují cíl, aby mohli najít tu správnou cestu. Existuje jediný cíl: najít cestu k našemu srdci a pak se naučíme chápat a milovat i druhé."

www.cestyksobe.cz

Mráčková Martina

ČR

Martina Mráčková je jediný profesionál v České republice, který získal mezinárodní certifikaci v regresní terapii do minulých životů osobně od Dr. Briana L. Weisse, amerického psychologa a autora bestsellerů Mnoho Životů mnoho mistrů a Poselství mistrů. Martina je mezinárodně certifikovaný NLP Master, ve své praxi používá hypnózu, neuro koučink, NLP, regresní a spirituální terapii. Školí a koučuje ve firmách. Je průvodkyní ženského kruhu Sacre Coeur.

www.martinamrackova.cz

Mühlfeit Jan

ČR

Pomáhá jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál. Má za sebou velmi úspěšné budování týmů a organizací během své téměř 22 let dlouhé kariéry v Microsoftu, kde působil na různých vedoucích pozicích. Na základě své globální zkušenosti vytvořil poměrně unikátní metodiku jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy, zformulovat osobní vizi, a jak realizovat tuto vizi pomocí osobní výjimečnosti.

www.janmuhlfeit.com

Mühlhans Petr

ČR

Petr Mühlhans spoluzaložil před
3mi lety projekt naboso.cz, který dodnes pomáhá
lidem jít životem zdravěji a přirozeněji ať už dodáním odvahy k bytí úplně
naboso či nošením bosých bot nebo zažitím chůze po ostrých střepech či žhavém
uhlí. Nyní jako zakladatel soulad.cz odkrývá po
obuvi i svět oblečení, který prahne po zdraví a přirozenosti o to více! Vstupte
do světa zdravé a přirozené módy od paty až k hlavě i Vy! Barefoot & Bio nejsou trendy, ale návraty k přirozenosti a tradicím. Přijďte se lehce zahýbat a zažít svět barefoot bosých bot a bio organického oblečení na vlastním těle!

www.soulad.cz

Musil Stanislav, Ing.

ČR

Ing. Stanislav Musil se díky zájmu o tělo, zdraví a duši stal již za socialismu lektorem a cvičitelem jógy. Technické vzdělání, zkušeností z manažerské praxe, průběžné studium cest k uzdravení a kontakty s osvícenými vědci duchovními osobnostmi mu umožnily vytvořit srozumitelný systém předávání poznatků o zdraví a fungování člověka ve světě, který neustále s přáteli zdokonaluje. V současnosti rozvíjí programy, jejichž cílem je kompletní obnova organismu a související osvěta.

www.vetomcz.cz

Nečina Vaníčková Hana

ČR

Mám dva syny, z nichž starší nastupuje do školy a mladšímu jsou téměř dva a půl. Oba mě dokáží dostat pěkně do varu (a já je taky). Jsem psycholožka, pracuji na Lince bezpečí jako vedoucí chatové poradny a také podporuji a provázím ženy jako dula. Vztek je i moje osobní velké téma. Učím se ho přijímat a kultivovat se střídavým úspěchem.

www.vztekmatek.cz

Novotná Kateřina

ČR

Kateřina má více než deset let zkušeností s prací s dětmi v předškolním i školním věku. Pod vedením Jana Mühlfeita prošla koučovacím výcvikem a nyní se, kromě seminářů věnovaným dětem a rodičům, plně věnuje také vedení kurzů a přednáškám pro studenty či učitele. Je členkou harvardského Institutu koučinku (Member of the Institite of Coaching at McLean Hospital, Harvard Medical School affiliate).

www.janmuhlfeit.com/detskypotencial

Pastorek Marek

ČR

V oblasti sportovní výživy se pohybuje již osmým rokem. Působil v předních českých společnostech zaměřených na podporu sportovců. Sám se intenzivně věnuje sportu a s nadšením zkouší různé pohybové aktivity. Usiluje o vědomý přístup k bytí: v pohybu i stravě. Zároveň však stojí nohama na zemi, základem jsou pro něj vědecky prověřená fakta. Rád propojuje odborné poznatky se zkušenostmi ze své praxe.

www.vitalvibe.cz

Pavlíková Michaela, Mgr.

ČR

Mgr. Michaela Pavlíková pracuje jako průvodkyně vztahem k jídlu a tělu. Po letech studia různých výživových směrů zjistila, že zdraví a spokojenosti nelze dosáhnout, zabýváme-li se pouze hledáním té „správné stravy". Odpověď na otázku, jak maximalizovat užitek z každého jídla a zároveň si zachovat zdravý rozum, jí přineslo studium na americkém Institute for the Psychology of Eating a ráda se s vámi podělí o tyto poznatky i o zkušenosti z praxe

www.cestaskrz.cz

Peschlová Judita

ČR

Judita je psychoterapeutka, konstelářka, lektorka, poradkyně, koučka, spisovatelka a žurnalistka, která se víc jak 20 let věnuje práci se ženami, vedením ženských kruhů, seminářů a výcviků, podpoře žen, matek i jejich dcer a vnuček, archetypální a živlové terapii a podobným aktivitám, prospěšným jak pro ženy, tak pro jejich partnery a děti.

www.angelcity.cz

Peš Ladislav, Ing.

ČR

Vědec, vynálezce a podnikatel. Ladislav Peš dlouhodobě zkoumá fungování lidského těla z pohledu fyzikálních energií. Získal s kolegou patent v oblasti studené jaderné fúze nebo například jako jediný v Evropě vyvinul technologii na výrobu vody sycené vodíkem bez použití elektrolýzy a změny pH. Spolupracuje například i s laureátem Nobelovy ceny Američanem G. Polackem. Společně s kolegou vymysleli jednu z nejlepších technologií výroby koloidního stříbra na světě. Až si poslechnete přednášku Ladislava Peše, tak zjistíte, že toho je daleko více. „Naše znalosti těla jsou stále omezené. Energie má hlubší základy, než jsme zatím schopni zanalyzovat," říká v jedné přednášce. Pro Ladislava Peše to je výzva.

www.healthywealthy.cz

Pieroth Gerhard K.

Německo

Německý lektor a duchovní kouč. Spoluzakladatel projektu LichtWesen a spoluautor několika světových bestsellerů. Jako lektor vede semináře a workshopy se zaměřením na sebepoznání a práci s energiemi archandělů a nanebevzatých mistrů v Evropě, USA a Japonsku.

www.lichtwesen.cz

Piňos Petr

ČR

Nahrává relaxační a meditační hudbu, pořádá meditační léčivé koncerty, je spoluzakládající člen skupiny Létající Koberec /tranzovní bubny/. Vede semináře - léčení hudbou zejména ve spojení se změněnými stavy vědomí - relaxací, dechem a léčivým transem. Zkušenosti se změněnými stavy vědomí získal u prof. Stanislava Grofa. Společné semináře s Petrou Bzírskou (Očistný dech), Veronikou Diamantovou (Šamanské cestování) a Michalem Hamanem (Léčivý trans).www.petrpinos.cz

Policar Robert

ČR

S klasickou astrologií jsem se seznámil v 16 letech, kdy postupně začalo moje intenzivní studium. Před deseti lety mne osud seznámil s mayskou astrologií a od té doby se snažím pracovat s oběma nástroji zároveň. Během cesty jsem se seznámil s mnoha přístupy osobnostního rozvoje. Učím se stále a používám ve své práci to, s čím jsem měl tu nejlepší zkušenost. Motivací mé práce na sobě bylo především velmi obtížné dětství, a tak jsem ze zpětného pohledu neměl jinou možnost než jít cestou, kterou kráčím nadále. Mým přáním je pomoci co nejvíce lidem najít jejich jedinečnou cestu, která je v astrologii velmi dobře naznačena. Miluji čtyři dohody, které se snažím ve svém životě praktikovat a zdokonalovat se v nich. Miluji práci se sny, rád cvičím jógu a jsem otevřený všemu, co je dobré. Motto "Vše konzultuj se svým vlastním srdcem"

www.robertpolicar.cz

Pozlovská Jana

ČR

Lektorka a průvodkyně v oblasti osobního rozvoje, majitelka centra osobního rozvoje SO´HAM. Po 15 letech manažerské kariéry v mezinárodních IT společnostech jsem se v roce 2014 přesunula do oblasti osobního rozvoje, který mě provází již řadu let.
Při své práci vedu své klienty k tomu, jak vzít život do svých rukou a jak ho žít šťastně a naplněně ve všech oblastech. Mým hlavním projektem je v tuto chvíli program zdravého vidění bez brýlí, založený na metodě očního lékaře dr.Batese a kromě vidění pro dospělé se více začínám zaměřovat na práci s dětmi, kdy bych ráda projekt zdravého vidění dostala přímo do škol. Tento projekt by měl být přímo podporován našim novým nadačním fondem SO´HAM.

www.soham.center

Roflíková Marcela

ČR

Zakladatelka Českého mindfulness institutu
Marcela Roflíková po téměř 20 letech manažerské práce v mezinárodním businessu objevila svoje poslání a založila Český mindfulness institut, kde propojila svoje zkušenosti a dovednosti s hodnotami, které ctí a žije. Je absolventkou výcviků Curriculum Training, Mindful Communication a Difficult Emotions na Mindful Schools v USA a absolvovala také workshop Finding the space to lead na Institute for Mindful Leadership v USA.

www.nadacekj.cz

Růžičková Monika

ČR

Přednáškou vás provede certifikovaný terapeut centra Fuzhi Monika Růžičková. Intenzivně studovala čínskou medicínu (Dr. Wang 2002-2004, Mudr. Jonáš 2006-2008) a ájurvédu (Dr. Govind S. Rajpoot PhD. 2004-2006). Monika se řadu let věnuje detoxikaci organismu, výživě, masážím, vede lekce jógy pro ženy. Diagnostiku realizuje také prostřednictvím biorezonančního přístroje METARON, kterým sleduje tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. .Jedná se o přesnou a neinvazivní metodu vyšetření.

www.world-food.cz

Rychnovská Jitka

ČR

Zakladatelka a lektorka školy Taichi - Praha. Věnuje se cvičení Taichi a Čchi - kung, cvičení Taichi se zbraněmi. Vyučuje a pořádá kurzy pro začátečníky i pokročilé studenty. Pořádá vystoupení a prezentace školy. Ke cvičení Taichi patří i zdravý životní styl a práce na svém nitru, všechny tyto aspekty jsou ve výuce zahrnuty. Věří, že cvičení je pro každého a mělo by lidem přinášet především radost. Škola vyučuje tradiční čínské zdravotní, relaxační a dechové cvičení Čchi-kung. A bojové umění Taichi, které udrží vaše tělo mladé, pružné a zdravé.

www.taichi-praha.cz

Rychnovský Tomáš, Dr., PhD.

ČR

V praxi se věnuje léčbě bolestí pohybového systému. Využívá manuálních technik, které se naučil používat u světových kapacit v oboru. Léčí také pacienty, kteří se k němu dostanou, protože na ně běžná medicína nefunguje. Je schopen z funkce těla odečíst, zda tělesný problém nemá svou pravou příčinu v nastavení mysli. Rozhovorem, svým osobitým přístupem, rukama a účinnými technikami léčí nejen tělo, ale i duši.

www.tomasrychnovsky.cz

Sahani Renata

ČR

Renata Sahani, fyzioterapeutka, lektorka jógy a absolventka 3 letého psychoterapeutického výcviku. Spojuje západní medicínu s východním pohledem na zdraví. Založila a již 10 let provozuje Školu pánevního dna pro ženy. Má již 170 lektorek po celé ČR i SR. Svoji metodu 3x3 letos akreditovala pod MŠMT jako zdravotní cvičení. Spolupracuje s předními lékaři v oboru. Je milovnicí Indie a Inda. Žije částěčně se svým Indickým manželem v indickém Váranasí a zde /nejen/  čerpá inspiraci k východnímu pohledu na ženské gynekologické zdraví.

www.skolapanevnihodna.cz

Sat Shabad Kaur

ČR

Józe se věnuji 10 let. V roce 2011 jsem začala vést lekce a semináře kundaliní jógy dle Yogi Bhajana a od roku 2015 praktikuji léčitelské umění Sat Nam Rasayan, které pochází ze stejné tradice. Jóga a meditace se pro mě staly součástí každodenního života. Jsem třetím rokem stážistou ve výcviku pro učitele kundaliní jógy a výhledově se stanu učitelem učitelů. Sat Nam.

www.shantigarden.cz

Scheerová Lucie

ČR

Momentálně jsem hlavně máma dvou úžasných dětí. Kromě mateřství tvořím jednu pětinu projektu Vztek Matek, který nabízí zážitkové a rozvojové workshopy pro mámy na téma vztek na své dítě. Také se věnuji koučování a psychologickému poradenství pro ženy v soukromé praxi v Praze. Před mateřstvím jsem svůj vztek úspěšně potlačovala a působila jsem tak hodně klidně. Pak se to změnilo...Jsem za to ráda. I když je to někdy dost náročné, jsem se svým vztekem živější a opravdovější.

www.vztekmatek.cz

Skálová-Špatenková Iveta, MUDr.

ČR

V terapeutické praxi vychází z dlouholetých zkušeností v oblasti hlubinné psychologie a z hlubokého porozumění lidské psychice. Specializuje se na rozvoj člověka pomocí poznávání nevědomé části osobnosti a porozumění vlastní mysli a emocím. Pracuje s klienty individuálně či na seminářích a také pracuje s týmy i jednotlivci ve firmách. S její prací se pojí i publikační a přednášková činnost. Věnuje se též výtvarné činnosti - tvoří hedvábné mandaly, což ovšem s psychologií úzce souvisí a propojuje tak talent se zkušenostmi a vědomostmi

www.jogasebepoznani.cz

Slimáková Margit, PharmDr.

ČR

V současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. 
Autorka bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví a výživového doporučení Zdravý talíř. Vystudovala farmacii, dietologii v USA a četné certifikované kurzy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu na školách. Využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny.

www.margit.cz

Smeykal Ondřej

ČR

Ondřej Smeykal - český matador hry na didgeridoo. Již téměř 3 dekády se věnuje propagaci hry na didgeridoo.
Výtvarník, hudebník, pedagog...

www.smeykal.com

Sobek Pavel

ČR

Anotace o učinkujícím: Mgr. Pavel Sobek, terapeut a lektor kurzů HAP a PNTh. Dlouhodobě se zabývám pomocí lidem ze stavu krajní zátěže a traumatu, ale také metodami seberozvoje. Vedle terapeutické praxe pořádám jako pověřený lektor každoročně série terapeutických kurzů pro veřejnost v oblasti regeresní psychoterapie HAP (metoda A. Dragomireckého) a také kurzy péče a rozvoje lidského ducha (PNTh) v Čechách a na Moravě.

www.paveljansobek.cz

Sobková Lenka Mgr.

ČR

Lenka Sobková - farmaceut, alternativní zdravotník hledající příčiny zdravotních potíží, specialista propojující pohled klasické a alternativní medicíny.
"Každá potíž má svou příčinu, i když ji v tuto chvíli možná nevidíme... a každou příčinu lze také vyřešit."

www.lenkasobkova.cz

Staněk František

ČR

František Staněk (53) žije se svou rodinou v Hradci Králové, kde je v angažmá v Klicperově divadle. Je absolventem Státní konzervatoře v Praze v r. 1978 a proběhl se řadou zajímavých divadel v republice: Cheb, Hradec Králové, Zlín, Ústí nad Labem, Kladno, Praha (Divadlo v Řeznické, Národní divadlo, Švandovo divadlo, Ministerstvo životního prostředí ČR. S manželkou - malířkou provozují „Atelier Labyrint" - galerjjní, hudební a literární místo setkávání.

www.nestezujsi.cz,

Stanku Helen

ČR

Kartářka a vědma Helen Stanku pocházím ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkaře. Helen je z rodiny, kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. Čakra, díky které může nejen vykládat osud, ale otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko. „S kartami je dobré se spřátelit, karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou", vysvětluje Helen Stanku.

www.dobrakartarka.cz

Stiegler Petr

ČR

tvůrce grafického designu a reklamní grafiky

www.designology.cz

Studnička Milan

ČR

Reprezentoval jsem ČR na Zimních Olympijských hrách v Salt Lake City 2002 v jízdě na bobech, mám řadu medailí z mistrovství ČR (v 6 různých sportech), jsem mistr Evropy, mám medaili i z mistrovství světa. Vystudoval jsem trenérství na FTVS UK (2002), později psychologii na FF UPOL (2012). Jsem absolventem pětiletého daseinsanalytického sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku, rovněž jsem absolvoval celou řadu vzdělávacích kurzů zaměřených na komunikaci, koučink a osobní rozvoj. Od roku 2005 se zabývám koučováním a vzděláváním dospělých, od roku 2014 se věnuji rovněž poradenské a psychoterapeutické praxi. Zároveň pořádám kurzy pro rodiče, učitele i trenéry ČOV, jak přistupovat k malým dětem, aby se jim zachoval zdravý vývoj.

www.milanstudnicka.cz

Suchá Annie

ČR

Annie je dlouholetou praktikantkou (do jógy se zamilovala v roce 2009) a certifikovanou učitelkou jógy. Jóga pro ni znamená víc, než jen fyzickou praxi. Je to její láska, vášeň, životní styl, prostředek ke zklidnění mysli a práci na lepší formě její osobnosti. Jógové vzdělání: 200 RYT Ashtanga Vinyasa YTT, Pharping, Nepál, workshopy, vlastní jógová praxe, studium jógové filozofie, anatomie a ajurvédy.

www.shantigarden.cz/

Suchánková Martina

ČR

Zakladatelka a nyní předsedkyně spolku ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování. Považuje za důležité, aby rodiče znali svá práva a rozhodovali se až po vyslechnutí názorů a argumentů z různých stran. Její snahou je podpora očkování s minimalizací rizik, zvýšení sebevědomí rodičů a náprava právního rámce očkování z povinného na doporučené a dobrovolné.

www.rozalio.cz

Suchopár Ondřej

ČR

Jsem osobní průvodce, který pomáhá lidem najít jejich emoční, fyzické a zdravotní kvality a čistí jejich rodová a osobní zatížení. Mám zkušenost z korporací na pozicích od accounta manažera po country manažera ve společnostech Panasonic, Alcatel a Nokia. Prošel jsem několikaletým transformačním procesem a bezpočtem manažerských školení, koučinků a seminářů na osobní rozvoj, kterému se věnuji posledních 9 let. V Indii jsem se naučil mnoho léčivých technik a práce s energiemi. Při práci s klienty kombinuji oba světy - ten vědecký i energetický, protože věřím, že jedině tak se můžeme dostat k podstatě věci.

www.dotekzivota.cz

Suvereno

Slovensko

Pod akronymom SUVE sa skrývajú symboly ako S loboda, U menie, V edomie, E nergia, ale tiež slovo „suverenita" - nezávislosť, zvrchovanosť, nespútanosť ako kľúčová črta v jeho tvorbe a v živote. S.U.V.E. je viac než len hudba. Je to životný príbeh, skúsenosti a premena človeka, ktorý sa snaží ísť dobrým príkladom pre mladých ľudí a pozdvihnúť ich potenciál. Okrem hudobnej tvorby je to rôzna edukatívna a osvetová činnosť formou besied, prednášok a diskusií, podpora charitatívnych a enviromentálnych projektov, cestovateľské aktivity, ale tiež motivačné výchovné koncerty na školách. https://www.facebook.com/SUVERENO.2hplus

www.suvereno.sk

Šafratová Jaroslava

ČR

Jaroslava Šafratová žije i se svou rodinou nedaleko Tábora. Už jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti i jasnovnímání. Kromě poradenství zdravého životního stylu se věnuje aktivně ochraně zvířat a pořádá praktické sezení s channelingen. Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už asi dvacet pět let. Zpočátku prakticky studovala různé metody a poté postavila svoji vlastní technikou pyramidu u hradu Choustník.

www.jodaorganika.cz

Široká Pavla Mgr.

ČR

Mgr. Pavla Široká - vlastní výživovou poradnu provozuje 8 let, čistě rostlinně se stravuje 11 let. V posledních letech především pořádá kurzy jak pro laiky, tak pro odborníky. Specializuje se na témata jak vyvážit stravu, aby nic nechybělo (vitamíny, minerály, plnohodnotná náhrada ryb, mléka, masa), porovnání nedostatků látek v běžné a veganské populaci, rizika nadměrné konzumace živočišných produktů.

www.veganskaspolecnost.cz

Šorfová Alžběta

ČR

Mgr. Alžběta Šorfová se již 23 let zabývá alternativními obory jako jsou psychoterapie - regresní terapie, práce se světelnými systémy - Shamballa, Merkaba, Ra-Sheeba a nebo 4, 5, 6, 7D systémy a v poslední době volnými energiemi.
Od roku 2000 do r. 2010 vedla poradenství pro rozvoj osobnosti, současně s tím i přednášky a semináře.
Smysl své práce vidí hlavně v tom, pomoci druhým najít svou životní cestu, naučit se pracovat na sobě a stále se vyvíjet. Z těchto důvodu spoluzaložila internetovou televizi Cesty k sobě.

www.cestyksobe.cz

Špatenka Pavel, MUDr.

ČR

Základní kameny k metodě Sebepoznání položilo studium duchovních filosofií, hlubinné psychologie a vlastní transformační proces. Jeho přístup je motivován snahou zpřístupnit každému přímé poznání a plné pochopení skrze vlastní prožitou zkušenost. Nedílnou součástí jeho přístupu k sebepoznání jsou praktické metody pro pěstování vnitřního klidu a vyrovnanosti, či kontemplativní techniky pro získání hlubšího uvědomění a poznání přirozené podstaty sebe sama. MUDr. Špatenka se věnuje individuální práci s klientem, přednáší o Sebepoznání na odborných seminářích, vede vlastní školu a kurzy Sebepoznání, kde Sebepoznání prakticky vyučuje. Vyvíjí bohatou publikační činnost v populárně-odborné oblasti, vydal pět knih a nesčetně tematických článků v médiích.

www.jogasebepoznani.cz

Trčková Dominika

ČR

Dominika Trčková dlouhá léta pracovala jako PR manažerka gastronomické události Prague Food Festival a také spolupracovala na zimním internetovém Grand Restaurant Festivalu. Nyní je koordinátorkou projektů #laskavec, #jsemlaskavec a PR manažerkou Nadace Karla Janečka.www.nadacekj.cz

Trčková Monika

ČR

Pracuji jako seznamovací kouč a poradce. Celý můj dospělý život mě fascinují témata jako: co je to opravdová láska, jak udržet dlouhodobý a láskyplný vztah, jak najít správného partnera, jak ve vztahu neztratit sama sebe, co je nutným předpokladem pro to, aby vztahy fungovaly, proč je v současné době tolik rozvodů anebo jak se naučit opravdu milovat toho druhého. Tento zájem mě i přivedl k mému současnému povolání.

www.najdeteseted.cz

tým Vitalvibe

ČR

Jsme přátelský tým s náručí otevřenou pro každého. Jsme skuteční lidé, jsme rodina sdílející stejný cíl. Chceme se s ostatními podělit o své zkušenosti, sdílet vlastní poznatky, předávat dál radost a nadšení. Chceme prezentovat zdravý a přirozený přístup k výživě a životu vůbec, tím že ho žijeme. Ukážeme Vám naše oblíbené recepty, produkty a praktické tipy z našeho každodenního života a posdílíme jak se žije život ve Vitalvibe. Těšíme se na vás.

www.vitalvibe.cz

Václavek Petr

ČR

Zakladatel několika úspěšných firem, tech startupist, marketingový a reklamní vizionář a podnikatel, kteří si váží nových příležitostí. Původně z Prahy, žil a pracoval na několika místech - Kuwait City (Kuvajt), Londýn (UK), Amsterdam (NL), Göteborg (SWE) a Basilej (CH). Pracuje na lokálních a globálních marketingových strategiích a kampaních, provozuje zkušenostní marketingovou agenturu aboveandbelow.cz v České republice a pracuje s globálními klienty v EU a GCC. Nedávno založil foodgroot.com, technologický startup poskytující komplexní hodnocení kvality potravin. Jeho nedávný projekt byl spojen s prezidentskou kandidaturou Marka Hilšera, kde vytvořil nejefektivnější kampaň v historii politických kampaní (1,3 Kč za jeden hlas).

www.foodgroot.com

Vaea Eliska

ČR/Indonésie

Eliška Vaea je "FREEDOM catalyst" a mentorkou žen, která se zaměřuje na posílení ženské esence celosvětově. Elišky nadšení, zvědavost a žízeň po svobodě a intimitě s životem ji zavedla do více jak 60 zemí, kde studovala jogínské a spirituální tradice rozmanitých kultur. Eliška má za sebou přes 500hodin Yoga Alliance certifikací. Je jedinou certifikovanou průvodkyní 5Elements Dance Activation© v ČR, certifikovanou průvodkyní ženských kruhů a šamanských kakaových rituálů a praktikující lektorkou Školy pánevního dna Renaty Sahani.

www.eliskavaea.cz

Verde Beitlová Michaela, Mgr.

ČR

Mgr. Michaela Verde Beitlová vystudovala obor Informační studia a knihovnictví na Karlově Univerzitě v Praze. Do roku 2005 působila v Ústavu pro hydrodynamiku AV ČR, kde vedla informační centrum a působila jako informační podpora pro vědecké pracovníky. Od roku 2006 do roku 2016 pracovala nejdříve v Ústavu výpočetní techniky, později v Ústřední knihovně Univerzity Karlovy. Je autorkou projektu Vitamíny s příběhem (http://vitaminyspribehem.cz) na jehož realizaci pracuje od poloviny roku 2016. Projekt má za cíl šířit osvětu na téma prevence vzniku civilizačních chorob a zajistit přístupnost poradenských služeb pro veřejnost ve všech regionech ČR i SR. Při své práci denodenně zúročuje znalosti nabyté v akademické sféře. Zajímá se o udržitelný životní styl, k čemuž ji přivedla zkušenost se smrtelnou nemocí.

www.vitaminyspribehem.cz

Vojáček Jan, MUDr.

ČR

MUDr. Jan Vojáček je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a certifikovaným praktikem tzv. funkční medicíny. Profesní život zasvětil studiu zdraví, co ho ovlivňuje, jak se dá dlouhodobě udržet, či navrátit. Je odborným průvodcem lidem zpátky ke zdraví. Individuální přístup, celostní pohled na lidské zdraví ve spojení s moderními diagnostickými přístupy je hlavní náplň Jana Vojáčka v jeho praxi na klinice Endala. Je spoluzakladatel Institutu funkční medicíny a výživy a jógového studia Jógovna.

www.endala.cz

Vršovská Jitka

ČR

ProVeg Incubator, Berlín, Německo
Jitka žije již 4 roky v Berlíně, původem je však z Prahy, kde vystudovala Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické a Studia občanského sektoru (neziskový sektor) na Univerzitě Karlově. Obdobným směrem jako její dva magisterské tituly se pak ubírala i její kariéra. Nejprve začala v soukromém sektoru v mezinárodních korporacích a postupně se přesunula do mezinárodní neziskové organizace ProVeg.

www.proveg.com/incubator

www.foodgroot.com

ČR

Potraviny. Naskenuj. Zkontroluj. Rozhodni se.
Přivítejte první aplikaci s komplexním hodnocením potravin na světě. V souladu s Národní strategií pro ochranu a podporu zdraví a prevenci nemocí Zdraví 2020 poskytuje společnost Foodgroot komplexní hodnocení potravin založené na nezávislém indexu hodnocení potravin. Patentovaný kooperativní algoritmus, který obsahuje až sedmdesát parametrů, vyhodnocuje potraviny na základě jejich původu, biochemické kompozice, technologie a výroby, přísad, environmentální udržitelnosti, bezpečnosti potravin, certifikace kvality a hodnocení uživatelů - to vše převedeno na jednoduché srozumitelné číslo.

www.foodgroot.com

Zdrha Lukáš

ČR

hokejový trenér
Člověk, který si vždy šel vlastní cestou, díky níž se také stal v roce 2014 nejmladším hlavním trenérem v historii 2.ligy. Zakladatel LZ hokejové školy (2009) a autor programu Hra mozku hokej, se velmi intenzivně zabývá rozvojem herní inteligence ve sportovních hrách. Jeho vášní je četba v oblasti "nastavení mysli"u úspěšných lidí z celého světa, nejen z prostředí ledního hokeje.

www.lzhockeycamp.com

Zeithamlová Štěpánka

ČR

Štěpánka Zeithamlová je absolventkou České školy klasické homeopatie. Od roku 2010 se věnuje homeopatické a aromaterapeutické praxi v Praze a od letošního roku i v Liberci. Jako zkušená homeopatka a profesionální aromaterapeutka využívá celostní holistický léčebný přístup k harmonizaci organismu a podpoře léčebného procesu. O homeopatii a o aromaterapii přednáší a pořádá workshopy.

www.homeopathy.cz

Zetek Tomáš

ČR

Více než 15 let se pohybuji ve světě byznysu a z toho přes 10 let v různých manažerských rolích, ve kterých jsem vždy považoval za hlavní prioritu vedení a rozvoj lidí a týmů. Před 5 lety mne zcela nepřipraveného zastihla zastihla zásadní životní krize. Rozvod, ztráta super pozice a k tomu podezření na závažnou nemoc během půl roku. Začal jsem ale díky tomu pátrat po smyslu věcí, který jsem pro sebe nalezl až studiem hlubinné psychologie.
Svět byznysu a lidského nitra, na první pohled tolik vzdálené, spojuje jedno téma. Člověk. A právě proto vím, že je lze propojit i funkčně. Touto cestou jsem se také vydal a práci či zaměstnání tak vnímám jako nástroj sebepoznání a nalezení vlastní autenticity - toho, kým člověk ve skutečnosti je. Znalosti a zkušenosti z obou oblastí využívám ve své praxi, která se zaměřuje na rozvoj osobnosti a pomocí nevědomé části jedince.

www.meaning.cz