Osobnosti

Bartošek Bohumil

ČR

Přednášející MVDr. Bohumil Bartošek, Ph.D., se věnuje praxi Falun Gongu od r. 1999. Kromě výuky cvičení se podílí na besedách o této metodě a spolupracuje na aktivitách souvisejících se skončením perzekuce v Číně následovníků Falun Gongu (petiční akce, výstavy, promítání dokumentů apod).
Je také místopředsedou Asociace Falun Gong ČR, prezentující (zastupující) české žáky Falun Gongu.

www.falungong.cz

Bartyzal Jiří George

ČR

Producent, inventor a luxusní vagabund. Absolvent pražské DAMU. Autor a tvůrce nových nápadů a projektů v oblasti umění, kultury, multimédií, obchodu a mezinárodní politiky. Majitel značky Siwak®. Tvůrce internetové televize www.prima.tv. Dlouholetý člen realizačního týmu zpěvačky Lucie Bílé. Spoluautor nejmladší hymny pro stát Liberland.

www.siwak.cz

Benediktová Aneta

ČR

Aneta Benediktová je zkušená přírodní terapeutka a zkušená bylinářka. Ve své poradně praktikuje irisdiagnostiku. Na základě výsledků vyšetření pak pracuje komplexně s klientem. Nasazuje bylinnou přírodní léčbu, pracuje s jídelníčkem i meditačními technikami. Její více než dvacetileté zkušenosti se odráží ve všech recepturách bylinných přípravků Serafin. V posledních letech se hodně soustředí na přírodní prevenci onemocnění. Má vypracovaný vlastní, praktický a účinný koncept léčby..

www.serafinbyliny.cz

Cmurová Helena, Mgr.

ČR

Mgr. Helena Cmurová studovala v Německu stravovací systém Dr. Johanny Budwig u jejího jedniného žáka, Lothara Hirneiseho a vlastní jako jediná v ČR certifikát poradce olejovo-bílkovinové stravy Dr. Budwig. Paní Cmurová je důkazem toho, jak tato strava působí na psychickou a fyzickou stránku člověka: při správném dodržovaní celého systému je člověk díky správnému fungování buněk mizí prakticky veškeré zdravotní problémy a člověk je plný energie a životní síly.

www.olejovo-bilkovinova-strava.cz

Čadovi Dan a Jana, Zvukové lázně Dajána

ČR

Dan a Jana Čadovi jsou muzikoterapeuté, hudebníci a maséři. Pracují se zvukem ve všech jeho podobách. Zajímají se o staré duchovní, obřadní a hudební nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky (a jejich vzájemné kombinace), psychologii, alternativní medicínu, práci s energií, zdravý životní styl apod. Provozují spolu relaxační centrum a zvukové lázně Dajána. Zpěv, zvuk a vibrace speciálních etnických hudebních nástrojů velmi dobře uvolňuje, zklidňuje, harmonizuje a léčí tělo i mysl. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, jak harmonicky působí zvuk rezonančního lehátka (monochordu), čínského chrámového gongu, tibetských mís, indiánských píšťal a dalších léčivých nástrojů. Kombinace těchto odlišných nástrojů, kultur a vibrací Vám přinese nečekaně silné zážitky. Stačí se jen uvolnit a vnímat zvuk celým tělem.

www.dajanapraha.cz

Čepelka Jan

ČR

Jan Čepelka se posledních pět let věnuje výzkumu vztahu smyslového vnímání, lidské povahy a žebříčku hodnot, které úzce souvisí s chováním každého jedince.
Jako kouč a lektor s otevřenou analyticku myslí pomáhá lidem odhalit jejich hodnoty a silné stránky, zvědomit limity a odstranit bloky, aby byli schopni dosáhnout to, co chtějí.
Je autorem modelu egodiagram a sebekoučovacího systému SMSkouc.cz.

www.egodiagram.cz

Čistecká Jana, Ing,

ČR

Jana Čistecká je zkušenou homeopatkou. Dlouhá léta se věnuje u nás i v cizině holistickým léčebným metodám, meditacím a spiritualitě. Po absolvování České školy klasické homeopatie má více než 10 let homeopatickou praxi v Praze. V současné době je víceprezidentkou České komory klasické homeopatie. Pro veřejnost laickou i odbornou pořádá přednášky o homeopatii.

www.homeopathy.cz

Dzirasa Mark

ČR

Mark Dzirasa spojuje osobní a profesní rozvoj s rozvojem duchovním. Více než 20 let přednáší pro desetitisíce posluchačů. Pro veřejnost pořádá přednášky především v ČR a SR, pro firmy vyučuje i v mnoha evropských zemích mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky a konzultuje tvorbu firemních kultur. Disponuje dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur. Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow a autorem dvou knižních bestsellerů.

www.dzirasa.com

Halačka Michal

ČR

Moderátor Festivalu Evolution.
Jsem srdcem umělec, mozkem podnikatel a osobností pozitivní workoholik.

www.michalhalacka.cz

Hemelík Ctirad

ČR

Zakladatel Festivalu Evolution. Patří k lidem, kteří se snaží žít zdravě a záleží jim na prostředí, ve kterém žijí, proto část jeho aktivit směřuje do této oblasti - ať jde o již zmíněný Festival Evolution, pořádání odborných konferencí a eventů, nebo hledání nových možností pro zkvalitnění marketingu a PR v oblasti bio a eko segmentu. Uspořádal přes 2100 eventů (semináře, přednášky, konference, veletrhy, festivaly, atd.) v České republice, Německu, Polsku, Slovensku a Maďarsku, v rámci kterých se prezentovalo více než 500 významných osobností z celého světa.

www.ctiradhemelik.cz

Heřmanová Daria, Mgr.

ČR

Jsem obyčejně neobyčejná žena s touhou - potřebou pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Navštěvovala jsem Universitu Nové doby a snažila se zorientovat v oblasti léčitelství. V osmém měsíci těhotenství se svou první dcerou jsem se zúčastnila své poslední přednášky v rámci této university a ta se týkala právě automatické kresby. Marie Šalátová přednášela tak, že se mi tužka po papíře rozeběhla už během přednášky. Během následujících let jsem si své poznatky ověřovala hlavně na svých blízkých a kamarádech a postupně si přidávala další a další náměty ke kreslení. Postupně jsem si k automatické kresbě přidala Bachovy květové esence, harmonizaci čaker, čištění těla pomocí bodydetoxu a po zasvěcení do Shambally 1024 i její předávání a díky ni také rozbory minulých životů. Přes toto zasvěcení jsem objevila svůj další velký dar a to možnost komunikace se zemřelými a pomoct jim odejít, tam kam patří, pokud oni sami nedokáží najít tu svoji cestu. Nyní učím na základní škole.

www.dariahermanova.cz

Horký Petr

ČR

Režisér, dokumentarista, moderátor, cestovatel, producent.
Došel na severní pól, přešel Grónsko, objevil potopené lodě na Maledivách. Je pořadatelem festivalu WorldFilm, spolupořadatel festivalu horolezeckých a outdoorových filmů BANFF a spolupořadatel festivalu Neznámá země. Je autorem 80 dokumentárních filmů, autor a spoluautor knih Dvě cesty za archeologií, Sloni žijí do sta let, Neznámá země, Cuba Libre, Honba za obřím červem a Zpráva o cestě na severní pól, Albánie - kráska se špatnou pověstí, CestoSpisy a Filmaři Hanzelka a Zikmund.

www.piranhafilm.cz/

Hrabalová Bendová Jana, Ing.

ČR

Absolventka fakulty strojní ČVUT v Praze. Žena, která pracovala v korporátních bankách na manažerských pozicích a má za sebou vedení velkých týmů. V současné době šťastná lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže a diabetiky a majitelka Studia Hortenzie v Opletalově ulici 55 v Praze, které s láskou buduje a opečovává pro všechny jeho klienty a lektory.

www.hortenzie.com

Hrinková Jana

ČR

Školitelka detoxikačních metod firmy P. Jentschura a poradkyně v oboru zásadotvorné regenerace, absolvovala cyklus odborných stáží u firmy P. Jentschura v Německu. Vede odborné semináře a webináře na téma: Zdraví díky odkyselení, Masáž bylinnými pečetěmi, Celulitida: kyselá příčina - zásadité řešení a další. Organizátorka pravidelných seminářů s Dr. h. c. Peterem Jentschurou v Praze. Autorka odborných příspěvků do časopisů na téma acidobazické rovnováhy.

www.regenerujte.cz

Chadima Milan

ČR

Pracuji se souborem několika metod a technik. Všechny metody fungují na principu, že všechna omezení jsou jen v naší hlavě. Osvobozují od negativních emocí, omezení fyzických i psychických, které brání v plnohodnotném prožívání. Společně s klientem nacházíme vzorce, které si nasbíral v dětství a v průběhu života. Napomáhám mu, aby si uvědomil, že to, co se mu v životě nelíbí, lze změnit a jak. Jsem průvodcem v přenastavení si života podle sebe, v nalezení štěstí.

www.milanchadima.cz

Janota Sebastián

ČR

Cvičitelem jógy od roku 2016. Specializuje se na dynamické kurzy pro začátečníky i pokročilé, cvičební systém na podporu vitality. V jeho osobním životě ho zajímá umění, především kresba a muzika, a různé pohybové aktivity.

www.joga.cz

Jánská Hana

ČR

Hana Jánská vystudovala Školu přírodní medicíny. Zabývá se poradenstvím v oblasti zdraví, diagnostikou z očí a jazyka i přednáškami o bylinách. Založila malé zahradnictví Byliny pro vás, kde se pěstují bylinky s láskou a bez použití chemických prostředků. Cítí nekonečnou lásku a úctu k přírodě a Matce Zemi. Věří, že příroda nám dává vše, co potřebujeme k životu. Doporučí vám, které byliny jsou pro vás nejvhodnější, může i připravit bylinnou směs dle potřeby. Kromě bylinek se zabývá iridologií a diagnostikou z jazyka.

www.bylinyprovas.cz

Jóga v denním životě

ČR

Systém Jóga v denním životě je ucelený systém fyzických, dechových, relaxačních a meditačních technik. Je vhodná pro každého bez rozdílu věku a zdravotního stavu. Ukázky cvičení pro děti a dospělé.

www.joga.cz

Juřenčáková Kateřina, Bc.

ČR

Lektorka seminářů pro veřejnost i školy, odbornice a certifikovaná poradkyně na metody přirozeného plánování rodičovství. Pomáhá ženám znovuobjevit schopnosti ženského těla. Doprovází ženy a páry na jejich cestě k úspěšnému početí, k řešení příčin neplodnosti, k vědomému vyhnutí se početí i k vědomé sexualitě a partnerství.

www.prirozenaantikoncepce.cz

Kalina Aleš

ČR

Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o. Autor koučovací metody Emoční rovnice a dvou knih. Bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR)

www.ales-kalina.cz

Kolářová Eva

ČR

Fyzioterapeutka, terapeutka Neurofeedback & Biofeedback.
Věnuje se tréninkové metodě, která pomocí biologické zpětné vazby má pozitivní vliv na poruchy pozornosti, poruchy pozornosti s hyperaktivitou (ADHD, ADD), poruchy učení a další dysfunkce u dětí i dospělých. Věnuje se sportovcům, kterým pomáhá s rozvojem sportovní inteligence a psychickou odolností. Ve své praxi používá fyzioterapeutické metody, které snižují stresové stavy, zvyšují koncentraci, motivují a optimalizují nejen mozek, ale i celé tělo.

www.biofeedback-rhb.cz

Kolouchová Květa

ČR

Květa Kolouchová, terapeutka, umělkyně a vydavatelka vlastních lunárních diářů. Víc jak 10 let pracuje s lidmi individuálně a ve skupinách. Používá různé metody (NLP, vedené meditace, systemické konstelace, voice dialogue, apod.). Cílem její práce je prohloubit uvědomění naší podstaty. Harmonizovat osobnost (tělo, emoce, mysl) aby se mohli stát nástrojem Vyššího Já (ducha). Působí v Praze a Opavě.

www.pracenasobe.cz

Kříž Karel

ČR

Umělecký řezbář, brusič dřeva i slova. Výrobce hřebenů, příborů a dalších krásných výrobků ze dřeva. Autor knihy "Tajemství a síla slova." Milovník stromů a přírody. Též hráč na fujaru. Je též koordinátorem České Konference a moderátorem internetového rádia BOHEMIA. Ze svého života a práce se dřevem předává poselství stromů, své prožitky i svá poznání. Přednáší o stromech, lidech, ale též o síle a velkém tajemství našeho mateřského jazyka.

www.stromyazivot.cz

Lišková Dáša

ČR

Kurzy jógy vede od roku 2001, cvičitel III. třídy od roku 2001. Mezinárodní certifikát Jógy v denním životě od roku 2003. Specializace: kurzy pro začátečníky, kurzy pro pokročilé, kurzy pro zdravotně oslabené, kurzy na podporu vitality, kurzy při diabetu, kurzy proti bolestem zad, cvičení s dětmi.

www.joga.cz

Mühlfeit Jan

ČR

Pomáhá jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál. Má za sebou velmi úspěšné budování týmů a organizací během své téměř 22 let dlouhé kariéry v Microsoftu, kde působil na různých vedoucích pozicích. Na základě své globální zkušenosti vytvořil poměrně unikátní metodiku jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy, zformulovat osobní vizi, a jak realizovat tuto vizi pomocí osobní výjimečnosti.

www.janmuhlfeit.com

Mühlhans Petr

ČR

Petr Mühlhans spoluzaložil před
3mi lety projekt naboso.cz, který dodnes pomáhá
lidem jít životem zdravěji a přirozeněji ať už dodáním odvahy k bytí úplně
naboso či nošením bosých bot nebo zažitím chůze po ostrých střepech či žhavém
uhlí. Nyní jako zakladatel soulad.cz odkrývá po
obuvi i svět oblečení, který prahne po zdraví a přirozenosti o to více! Vstupte
do světa zdravé a přirozené módy od paty až k hlavě i Vy! Barefoot & Bio nejsou trendy, ale návraty k přirozenosti a tradicím. Přijďte se lehce zahýbat a zažít svět barefoot bosých bot a bio organického oblečení na vlastním těle!

www.soulad.cz

Novotná Kateřina

ČR

Kateřina má více než deset let zkušeností s prací s dětmi v předškolním i školním věku. Pod vedením Jana Mühlfeita prošla koučovacím výcvikem a nyní se, kromě seminářů věnovaným dětem a rodičům, plně věnuje také vedení kurzů a přednáškám pro studenty či učitele. Je členkou harvardského Institutu koučinku (Member of the Institite of Coaching at McLean Hospital, Harvard Medical School affiliate).

www.janmuhlfeit.com/detskypotencial

Peschlová Judita

ČR

Judita je psychoterapeutka, konstelářka, lektorka, poradkyně, koučka, spisovatelka a žurnalistka, která se víc jak 20 let věnuje práci se ženami, vedením ženských kruhů, seminářů a výcviků, podpoře žen, matek i jejich dcer a vnuček, archetypální a živlové terapii a podobným aktivitám, prospěšným jak pro ženy, tak pro jejich partnery a děti.

www.angelcity.cz

Peš Ladislav, Ing.

ČR

Vědec, vynálezce a podnikatel. Ladislav Peš dlouhodobě zkoumá fungování lidského těla z pohledu fyzikálních energií. Získal s kolegou patent v oblasti studené jaderné fúze nebo například jako jediný v Evropě vyvinul technologii na výrobu vody sycené vodíkem bez použití elektrolýzy a změny pH. Spolupracuje například i s laureátem Nobelovy ceny Američanem G. Polackem. Společně s kolegou vymysleli jednu z nejlepších technologií výroby koloidního stříbra na světě. Až si poslechnete přednášku Ladislava Peše, tak zjistíte, že toho je daleko více. „Naše znalosti těla jsou stále omezené. Energie má hlubší základy, než jsme zatím schopni zanalyzovat," říká v jedné přednášce. Pro Ladislava Peše to je výzva.

www.healthywealthy.cz

Pieroth Gerhard K.

Německo

Německý lektor a duchovní kouč. Spoluzakladatel projektu LichtWesen a spoluautor několika světových bestsellerů. Jako lektor vede semináře a workshopy se zaměřením na sebepoznání a práci s energiemi archandělů a nanebevzatých mistrů v Evropě, USA a Japonsku.

www.lichtwesen.cz

Policar Robert

ČR

S klasickou astrologií jsem se seznámil v 16 letech, kdy postupně začalo moje intenzivní studium. Před deseti lety mne osud seznámil s mayskou astrologií a od té doby se snažím pracovat s oběma nástroji zároveň. Během cesty jsem se seznámil s mnoha přístupy osobnostního rozvoje. Učím se stále a používám ve své práci to, s čím jsem měl tu nejlepší zkušenost. Motivací mé práce na sobě bylo především velmi obtížné dětství, a tak jsem ze zpětného pohledu neměl jinou možnost než jít cestou, kterou kráčím nadále. Mým přáním je pomoci co nejvíce lidem najít jejich jedinečnou cestu, která je v astrologii velmi dobře naznačena. Miluji čtyři dohody, které se snažím ve svém životě praktikovat a zdokonalovat se v nich. Miluji práci se sny, rád cvičím jógu a jsem otevřený všemu, co je dobré. Motto "Vše konzultuj se svým vlastním srdcem"

www.robertpolicar.cz

Rychnovský Tomáš, Dr., PhD.

ČR

V praxi se věnuje léčbě bolestí pohybového systému. Využívá manuálních technik, které se naučil používat u světových kapacit v oboru. Léčí také pacienty, kteří se k němu dostanou, protože na ně běžná medicína nefunguje. Je schopen z funkce těla odečíst, zda tělesný problém nemá svou pravou příčinu v nastavení mysli. Rozhovorem, svým osobitým přístupem, rukama a účinnými technikami léčí nejen tělo, ale i duši.

www.tomasrychnovsky.cz

Scheerová Lucie

ČR

Momentálně jsem hlavně máma dvou úžasných dětí. Kromě mateřství tvořím jednu pětinu projektu Vztek Matek, který nabízí zážitkové a rozvojové workshopy pro mámy na téma vztek na své dítě. Také se věnuji koučování a psychologickému poradenství pro ženy v soukromé praxi v Praze. Před mateřstvím jsem svůj vztek úspěšně potlačovala a působila jsem tak hodně klidně. Pak se to změnilo...Jsem za to ráda. I když je to někdy dost náročné, jsem se svým vztekem živější a opravdovější.

www.vztekmatek.cz

Slimáková Margit, PharmDr.

ČR

V současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. 
Autorka bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví a výživového doporučení Zdravý talíř. Vystudovala farmacii, dietologii v USA a četné certifikované kurzy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu na školách. Využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny.

www.margit.cz

Sobek Pavel

ČR

Anotace o učinkujícím: Mgr. Pavel Sobek, terapeut a lektor kurzů HAP a PNTh. Dlouhodobě se zabývám pomocí lidem ze stavu krajní zátěže a traumatu, ale také metodami seberozvoje. Vedle terapeutické praxe pořádám jako pověřený lektor každoročně série terapeutických kurzů pro veřejnost v oblasti regeresní psychoterapie HAP (metoda A. Dragomireckého) a také kurzy péče a rozvoje lidského ducha (PNTh) v Čechách a na Moravě.

www.paveljansobek.cz

Sobková Lenka Mgr.

ČR

Lenka Sobková - farmaceut, alternativní zdravotník hledající příčiny zdravotních potíží, specialista propojující pohled klasické a alternativní medicíny.
"Každá potíž má svou příčinu, i když ji v tuto chvíli možná nevidíme... a každou příčinu lze také vyřešit."

www.lenkasobkova.cz

Stanku Helen

ČR

Kartářka a vědma Helen Stanku pocházím ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkaře. Helen je z rodiny, kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. Čakra, díky které může nejen vykládat osud, ale otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko. „S kartami je dobré se spřátelit, karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou", vysvětluje Helen Stanku.

www.dobrakartarka.cz

Studnička Milan

ČR

Reprezentoval jsem ČR na Zimních Olympijských hrách v Salt Lake City 2002 v jízdě na bobech, mám řadu medailí z mistrovství ČR (v 6 různých sportech), jsem mistr Evropy, mám medaili i z mistrovství světa. Vystudoval jsem trenérství na FTVS UK (2002), později psychologii na FF UPOL (2012). Jsem absolventem pětiletého daseinsanalytického sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku, rovněž jsem absolvoval celou řadu vzdělávacích kurzů zaměřených na komunikaci, koučink a osobní rozvoj. Od roku 2005 se zabývám koučováním a vzděláváním dospělých, od roku 2014 se věnuji rovněž poradenské a psychoterapeutické praxi. Zároveň pořádám kurzy pro rodiče, učitele i trenéry ČOV, jak přistupovat k malým dětem, aby se jim zachoval zdravý vývoj.

www.milanstudnicka.cz

Suchánková Martina

ČR

Zakladatelka a nyní předsedkyně spolku ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování. Považuje za důležité, aby rodiče znali svá práva a rozhodovali se až po vyslechnutí názorů a argumentů z různých stran. Její snahou je podpora očkování s minimalizací rizik, zvýšení sebevědomí rodičů a náprava právního rámce očkování z povinného na doporučené a dobrovolné.

www.rozalio.cz

Široká Pavla Mgr.

ČR

Mgr. Pavla Široká - vlastní výživovou poradnu provozuje 8 let, čistě rostlinně se stravuje 11 let. V posledních letech především pořádá kurzy jak pro laiky, tak pro odborníky. Specializuje se na témata jak vyvážit stravu, aby nic nechybělo (vitamíny, minerály, plnohodnotná náhrada ryb, mléka, masa), porovnání nedostatků látek v běžné a veganské populaci, rizika nadměrné konzumace živočišných produktů.

www.veganskaspolecnost.cz

Trčková Dominika

ČR

Dominika Trčková dlouhá léta pracovala jako PR manažerka gastronomické události Prague Food Festival a také spolupracovala na zimním internetovém Grand Restaurant Festivalu. Nyní je koordinátorkou projektů #laskavec, #jsemlaskavec a PR manažerkou Nadace Karla Janečka.www.nadacekj.cz

Trčková Monika

ČR

Pracuji jako seznamovací kouč a poradce. Celý můj dospělý život mě fascinují témata jako: co je to opravdová láska, jak udržet dlouhodobý a láskyplný vztah, jak najít správného partnera, jak ve vztahu neztratit sama sebe, co je nutným předpokladem pro to, aby vztahy fungovaly, proč je v současné době tolik rozvodů anebo jak se naučit opravdu milovat toho druhého. Tento zájem mě i přivedl k mému současnému povolání.

www.najdeteseted.cz

tým Vitalvibe

ČR

Jsme přátelský tým s náručí otevřenou pro každého. Jsme skuteční lidé, jsme rodina sdílející stejný cíl. Chceme se s ostatními podělit o své zkušenosti, sdílet vlastní poznatky, předávat dál radost a nadšení. Chceme prezentovat zdravý a přirozený přístup k výživě a životu vůbec, tím že ho žijeme. Ukážeme Vám naše oblíbené recepty, produkty a praktické tipy z našeho každodenního života a posdílíme jak se žije život ve Vitalvibe. Těšíme se na vás.

www.vitalvibe.cz

Vojáček Jan, MUDr.

ČR

MUDr. Jan Vojáček je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a certifikovaným praktikem tzv. funkční medicíny. Profesní život zasvětil studiu zdraví, co ho ovlivňuje, jak se dá dlouhodobě udržet, či navrátit. Je odborným průvodcem lidem zpátky ke zdraví. Individuální přístup, celostní pohled na lidské zdraví ve spojení s moderními diagnostickými přístupy je hlavní náplň Jana Vojáčka v jeho praxi na klinice Endala. Je spoluzakladatel Institutu funkční medicíny a výživy a jógového studia Jógovna.

www.endala.cz

Zdrha Lukáš

ČR

hokejový trenér
Člověk, který si vždy šel vlastní cestou, díky níž se také stal v roce 2014 nejmladším hlavním trenérem v historii 2.ligy. Zakladatel LZ hokejové školy (2009) a autor programu Hra mozku hokej, se velmi intenzivně zabývá rozvojem herní inteligence ve sportovních hrách. Jeho vášní je četba v oblasti "nastavení mysli"u úspěšných lidí z celého světa, nejen z prostředí ledního hokeje.

www.lzhockeycamp.com