Osobnosti

Amora Gabriella / Lucie Aujeská

ČR/Bali

Aktuálně nabízí svůj integrovaný a celiství přístup ke zdraví jak fyzickému, emočnímu, mentalnímu tak duchovnímu a realizaci potenciálu duše a ztělesnění její unikátnosti a velkoleposti především pro ženy prostednictvím on-line transformačních a vzdělávacích programů, individuálního mentoringu, ceremonií a retreatů na různých místech světa. A tím se aktivně podílí na pozitivní individuální a kolektivní transformaci a evoluci.

www.gabriellaamora.com

Avramopulu Marcela

ČR

Marcela se věnuje osobnostnímu koučování a koučování zaměřeného na zdravý životní styl. Věří, že všechno souvisí se vším, a že i malá změna má velký smysl. Vedle práce s individuální klienty lektoruje i interaktivní přednášky a workshopy z oblasti wellbeing.

www.marcelaavramopulu.cz

Baková Eva

ČR

Ve 20 letech se vydala cestou poznání. Nevěda a netuše co takové poznání představuje, začala cestou původních filosofů zkoumat život. Jeho barevnost, hloubku i celek, kdy nově objevovala „objevené". Po více než dvacetileté systematické praxi, kdy si všechny nové poznatky ověřila a na často neuvěřitelných situacích potvrdila jejich funkčnost, začala těmto pravidlům učit.

www.bakova.cz

Barrington Guy

Anglie

Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie. Zabývá se tancem, šamanismem, prací se sny, qi gongem, tantrou, meditacemi, léčením, prací s vnitřním dítětem, vědomým rodičovstvím a zdravými vztahy, mytologií, tvůrčími procesy. Guyovi taneční cesty jsou velmi oblíbené pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a uzemněním v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a k seberealizaci. Svou práci sdílí v České republice, Skandinávii, Holandsku, Francii, Kanadě, Irsku a ve Spojeném království. V ČR, Dánsku a Holandsku i jiných zemích nabízí "The Dancing Heart Path Modern Mystery School & Facilitator Training" (Cesta tančícího srdce - Moderní Škola Mystérií a Facilitátorský výcvik).

www.dancingheart.cz

Bartošek Martin, Mgr. Bc.

ČR

Martin Bartošek, duchovním jménem Devdas, je zkušený terapeut, cvičitel a lektor od roku 1997. Vzdělával se v ČR, Holandsku, Španělsku a Německu. Je držitelem titulu Ambassador for Peace. Jeho duchovní Mistr je Paramhansa Šri Svamí Vishwananda. Je certifikovaný terapeut Satori dýchání (rebirthing). www.satoridychani.cz Cvičení Osho divine healing je kombinací čchi kungu a shintaido. Vzniklo v Oshově ašrámu. Účinek cvičení je několik dnů. Martin Bartošek je jediným cvičitelem v ČR. Zažijte OM chanting, mocnou skupinovou harmonizační techniku, kterou dnešnímu modernímu světu představil Paramhansa Šrí Svámí Vishwananda. Prostřednictvím prvotního zvuku stvoření ÓM, můžete ve svém životě nalézt mír a radost. Navraťte zpět harmonii sami sobě, přírodě i celému světu.

www.martinbartosek.cz

Ben Thabetová Monika

ČR / Itálie

Monika Ben Thabetová je česká spisovatelka, numeroložka, spirituální a korporátní koučka, narodila se v ČR. Celoživotně se věnuje numerologii, riká ze na ni čísla doslova mluví. Vystupuje po celém světě na přednáškách a seminářích. V ČR ji vysla „Tajná moc čísel".
V knize „Destinies" známého kouče a hlavního protagonisty filmu „The Secret" popisuje autor knihy Bob Proctor její speciální schopnosti.

www.monikabenthabetova.com/ceska-verze/

Benátská Charlotte, Mgr.

ČR

Speciální pedagožka a terapeutka zaměřená na párovou komunikaci a uzdravení narušených rodinných vazeb. Věnuje se zdravému sebevědomí a komunikačním dovednostem. Je autorkou publikace Ženy, klíč ke spokojenosti je v nás.

www.vztahy-komunikace.cz

Beranová Jarmila

ČR

Stálá účastnice od prvopočátku Festivalu Evolution v Praze. Původní profesí výtvarnice se zájmem o ezoterní vědy, psychologii a alternativní medicínu. Po několikaletém studiu přírodní mediciny, psychoterapie a dlouholeté práce s energií se specializovala výhradně na automatickou kresbu a artterapii a její tvorba tak nabývá vyššího smyslu. Malířka, spisovatelka, lektorka, terapeutka a ilustrátorka knih pro děti a dospělé s 20 letou praxí pořádá oblíbené Pastelové workshopy a semináře a na festival Evolution přichází vždy s novými obrazy a autorskými kalendáři.

www.pastelovysvet.cz

Bokorová Jarmila, Ing.

Slovensko

Ing.Jarmila Bokorová je školitekou švýcarské firmy Yelasai, dovozcem a distributorem značky v Čechách a na Slovensku. Problematice vlasů se věnuje od roku 2014. Absolvovala programy a školení, týkající se vlasů a vlasové pokožky v sídle firmy Yelasai ve Švýcarsku.

www.yelasai.sk

Bongo David

ČR

David Bongo je terapeut a neošaman. Vytvořil tzv. mentální disciplínu, díky které se vypořádal s vrozenou nemocí, velkými bolestmi a naučil se ovládat svou mysl. Věnuje se šamanským masážím.

www.yourpeople.cz

Brožová Marie

ČR

Marie Brožová nakreslila na veřejnosti přes 200 velkoformátových obrazů, aby ukázala že pastelky nejsou jen hračka pro děti, ale kvalitní výtvarná technika. Ve svém vydavatelství Obhajoba pastelky vydává knihy pro děti i pro dospělé. Od roku 2009 provozuje autorskou Galerii Pastelka jen pár kroků od orloje.

www.pastelky.cz

Byček Alexej

ČR

Alex je srdcem umělec - narozen do hudební rodiny, celý život se věnoval klavíru, tanci, fyzickému divadlu, divadelní antropologii a jako kouč a duchovní průvodce taky osobnímu rozvoji. Před 2 lety mu začaly chodit hluboké léčivé písně a teď se dostávají k vám. V doprovodu piána zpívá o Nové Zemi, o tom, že jsme všichni bez viny a hlavně - o radosti..

www.alexejbycek.cz/hudba/

Černá Kateřina, Mgr.

ČR

Duchovním poznáním se zabývám více jak 20 let. Nejvíce mne oslovila metoda čtení Akášických záznamů.
Provádím jak individuální terapii tak semináře či celoroční školu, kde se lidé naučí tyto záznamy otvírat sami pro sebe či pro druhé.

www.artofspirit.cz

Česlík Adam, Mgr.

ČR

Adam je vystudovaný psycholog, holistický poradce pro výživu, zdraví a životní styl a autor projektu Performance lifestyle. Ve své praxi kombinuje nejmodernější výživové postupy, nové technologie, tradiční medicíny, psychoterapii a spirituální praxi. Jeho životním posláním je pomáhat lidem i společnosti na cestě za ozdravením těla, mysli i duše a vzestupem lidského Vědomí.

www.plstyle.cz

Čillík Jan

ČR

Honza je generálním ředitelem a spolumajitelem TIERRA VERDE, kde pracuje již osm let. Výrobky TIERRA VERDE pomáhá vyvíjet a neustále zkoumá jejich funkčnost nejen v práci, ale i doma. Spolu s kolegy hledá možnosti, jak řídit firmu tak, aby se všichni do práce těšili, firma měla co nejmenší negativní dopad na planetu a dodavatelé i zákaznici ji milovali.

www.tierraverde.cz

Ďurina Vladimír

ČR

Bioterapeut a tvůrce produktů Diochi. „Mým cílem bylo vymyslet takový produkt, který bude stejně silný jako antibiotika, bude na přírodní bázi, bude v něm něco z krystalterapie, něco z fytoterapie a něco z informací rostlin. Myslím si, že mnoho lidí, kteří onemocněli nějakou chorobou, dojde k tomu, že nejcennější v životě je zdraví. Tím to začíná a tím to končí.

www.diochi.cz

Dzirasa Mark

ČR

Mark Dzirasa spojuje osobní a profesní rozvoj s rozvojem duchovním. Více než 25 let přednáší pro desetitisíce posluchačů. Pro veřejnost pořádá přednášky především v ČR a SR, pro firmy vyučuje i v mnoha evropských zemích mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky a konzultuje tvorbu firemních kultur. Disponuje dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur. Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow a autorem dvou knižních bestsellerů.

www.dzirasa.com

Eisenvort Miroslav

ČR

Původně hráč na djenbe, jemuž učarovalo didgeridoo a v krátké době se stal jedním z nejlepších hráčů na tento nástroj. Je držitelem několika ocenění , mimo jiné také za nejlepší interpretační výkon na Portě Vysočiny v letech 2018 a 2019. Svá vystoupení směřuje spíše do menších klubů, hraje na vernisážích a meditačních setkání, v souznění s dalšími nástroji .

www.didgeridoomira.webnode.cz

Eyer David, Ing., Ph.D.

ČR

Ukazuji lidem, jak si sami mohou vytvořit živý a zdravý prostor pro své bydlení.
Roku 2002 jsem absolvoval v Německu obor stavební biologie, která se zabývá celostním vztahem člověka a obytného prostředí. Od té doby se tomu stále věnuji. Zajímá mě, jak člověk bydlí a co ho ovlivňuje. Jsem členem sdružení Ekodům z.s. a zakládajícím členem INTBAU Czechia z.s.

www.baubiologie.cz

Gluvňová Lenka, MUDr.

ČR

MUDr. Lenka Gluvňová. Absolventka 1. LF UK Praha (obor všeobecné lékařství). Více než patnáctiletá praxe v oboru Anestezie, resuscitace a intenzivní medicína. Absolventka Školy tradiční čínské medicíny při TCM Institutu, včetně stáže na Universitě TCM v čínském Nanjingu. Absolventka studia na Ajurvédském institutu v USAj. Uznávaná terapeutka TCM, akupunkturistka, lektorka a publicistka.

https://www.mycomedica.cz/

Gregor Filip

ČR

Filipa vždy fascinovala estetika a duchovní přístup. Během kariéry kadeřníka se setkal s jógou a meditací. Díky nim hledal zdravější a udržitelnější alternativy v jeho oboru. V zahraničí objevil dánskou vlasovou kosmetiku NATULIQUE a stal se distributorem pro ČR. To byl začátek cesty, která přes fáze vyhoření vedla k nalezení vyrovnaného životního stylu díky kombinaci businessu a jógové filozofie.

www.happy-hair.cz

Hájková Eva, Mgr., MPH, MBA

ČR

Eva je specialistkou v preventivní, funkční medicíně a výživě, autorkou knihy Hravě o živé stravě, zakladatelkou Institutu funkční medicíny a výživy, zakladatelkou značky eva hajkova a Puravia. Vystudovala na lékařské fakultě a praktikovala prevenci a výživu pro NHS London a v Austrálii.

www.evahajkova.com

Hájková Veronika, Mgr.

ČR

Jmenuji se Veronika Hájková, jsem výživová poradkyně a lektorka kurzů zdravého vaření. Pořádám přednášky, workshopy i online kurzy na téma zdravé stravování. Od pečení kváskového chleba, přes kvašenou zeleninu, jedlý plevel, k vaření podle ročních období. Pomáhám především ženám najít rovnováhu ve vaření, v životě..., aby byly spokojené s vlastním a ve vlastním těle. Mým posláním je vnést život, radost a lehkosti do Vaší kuchyně.

www.krasnoocko.eu

Háse Václav Rámpuri

ČR

Kurzy jógy vedu od roku 2009, jsem cvičitelem III. třídy od r. 2009 a čerstvě také cvičitelem II. třídy (2019). Specializuji se na kurzy pro začátečníky, kurzy pro pokročilé, kurzy proti bolestem zad, kurzy na podporu vitality. Vede cvičení podle Systému Jóga v denním životě indického mistra Paramhanse svámího Mahéšvaránandy.

www.joga.cz/praha

Hemelíková-Baudisová Jana

ČR

Tanečnice, lektorka, koučka, vystudovala Konzervatoř obor hudebně-dramatický. Studovala indický tanec a flamenco doma i v zahraničí. Má 16 let praxe v oblasti výuky indického tance a flamenca (pro přední pražská tanečně-sportovní centra a Národní divadlo). Účinkovala se skupinou Peňa Flamenca a založila skupinu indického tance Rása. Vlastní artové projekty (Šivovo kolo života v divadle ABC, Tanec pro Asii). Prošla mnoha seberozvojovými semináři pořádanými společností Felicius o. p.s. Absolvovala Akreditovaný kurz profesionálních koučů a Akademii NLP u společnosti Caoching World.

www.womenindance.cz

Heřmanová Daria, Mgr.

ČR

Jsem obyčejně neobyčejná žena s touhou - potřebou pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Navštěvovala jsem Universitu Nové doby a snažila se zorientovat v oblasti léčitelství. V osmém měsíci těhotenství jsem se zúčastnila přednášky této university a ta se týkala právě automatické kresby. Marie Šalátová přednášela tak, že se mi tužka po papíře rozeběhla už během přednášky. Během následujících let jsem si své poznatky ověřovala hlavně na svých blízkých a kamarádech. Postupně jsem si k automatické kresbě přidala Bachovy květové esence, harmonizaci čaker, čištění těla pomocí bodydetoxu a po zasvěcení do Shambally 1024 i její předávání a díky ni také rozbory minulých životů. Přes toto zasvěcení jsem objevila svůj další velký dar a to možnost komunikace se zemřelými a pomoct jim odejít, tam kam patří, pokud oni sami nedokáží najít tu svoji cestu.

www.dariahermanova.cz

Hrindová Eva

ČR

Eva Hrindová spolupracuje s firmou Naděje už mnoho let. S paní Podhornou dala dohromady úspěšnou knihu Byliny léčí, která letos vyšla už v 6. upraveném vydání. Na různých akcích představuje přípravky z Naděje, dobře zná jejich účinky a použití. Sama se zabývá i výživou a životním stylem, orientuje se i v širších společensko-politických kontextech. Na prezentačních akcích poskytuje i poradenství.

https://nadeje-byliny.eu/

Hrinková Jana

ČR

Školitelka detoxikačních metod firmy P. Jentschura a poradkyně v oboru zásadotvorné regenerace, absolvovala cyklus odborných stáží u firmy P. Jentschura v Německu. Vede odborné semináře a webináře na téma: Zdraví díky odkyselení, Masáž bylinnými pečetěmi, Celulitida: kyselá příčina - zásadité řešení a další. Organizátorka pravidelných seminářů s Dr. h. c. Peterem Jentschurou v Praze. Autorka odborných příspěvků do časopisů na téma acidobazické rovnováhy.

www.regenerujte.cz

Hurt Lukáš

ČR

Lukáš Hurt, původním vzděláním historik a anglista, již řadu let pracuje jako překladatel, novinář a vydavatel se zaměřením na konopí a jeho léčebné i další využití. Lukáš je v současnosti vydavatelem a šéfredaktorem prvního českého tištěného magazínu o léčbě konopím s názvem Konopí. Dále píše a překládá pro magazín Legalizace a je je autorem i překladatelem řady publikací a brožur.

www.magazin-konopi.cz

Jóga v denním životě

ČR

Systém Jóga v denním životě je ucelený systém fyzických, dechových, relaxačních a meditačních technik. Je vhodná pro každého bez rozdílu věku a zdravotního stavu. Ukázky cvičení pro děti a dospělé.

www.joga.cz

Kačerovská Monika

ČR

Celý svůj profesní život zasvětila kosmetickému světu . Pracovala pro několik světových kosmetických značek na různých pozicích - vizážistka, kosmetička, školitelka, obchodní manažerka. Tak měla možnosti svět kosmetiky poznat z různých úhlů pohledu.
V posledních letech pracuje s přípravky, které jsou 100% přírodní, jelikož si uvědomuje význam toho, co na sebe nanášíme a v jaké kvalitě. Velice ráda pracuje s lidmi a přináší klientům osvětu v tomto oboru.
Komunikace je pro ni na prvním místě.

www.puravia.cz

Kalousek Jaroslav, Ing.

ČR

Učitel, mistr, léčitel a odborník na duchovní nauky pracující v lásce s lidmi, kteří stojí na rozcestí, ať psychickém, fyzickém nebo osobního růstu.

Kardová Michaela

ČR

Kolaříková Lucie

ČR

Diplomovaná psycholožka Lucie Kolaříková už 19 let provází ženy a muže cestou osobního rozvoje. Firemních a veřejných seminářů absolvovalo 19 tisíc účastníků. Od roku 2011 provázím tématy sebeláska, léčení vnitřního dítěte a jak účinně pustit stres a strach. Odvedla k tomu 150 seminářů, vytvořila 30 audio meditací a 3 online programy. Lucčina kniha Učebnice sebelásky (50 tisíc prodaných výtisků) je první odbornou knihou k sebelásce na našem trhu od české autorky. Na festivalu Evolution vystoupí s přednáškou o strachu a jak s ním pracovat.

www.luciekolarikova.cz

Komeda Jan

ČR

Jan provází skupiny, páry i jednotlivce na cestě osobního rozvoje tantrou, transformací stínu a vztahovou dynamikou s radostí, hloubkou a humorem. Tyto metody vnímá jako účinnou cestu k nalezení plné živosti, osobní svobody, skutečné lásky, naplnění a radosti v životě. Prošel mnoha výcviky tantry, šamanismu, transformace stínu a moderních sexuologických a vztahových témat v různých koutech světa. https://www.facebook.com/umenimilovani.cz

www.umenimilovani.cz

Kremsa Žaneta

ČR

Žaneta je specialistka na funkční výživu a zdravý životní styl, certifikovaná GAPS terapeutka, autorka kuchařky Vaříme trochu jinak, lektorka, mentorka a spoluzakladatelka Institutu funkční medicíny a výživy. Její oblíbené téma je psychologie výživy a tradiční techniky přípravy potravin. Ve svém volném čase maluje obrazy, nebo si se svou rodinou užívá přírodu v okolí řeky Berounky.

www.zanetakremsa.cz

Kudlička Aleš / Alalanath das

ČR

Alalanath das je vaišnavský mnich a chrámový kuchař. Od r. 1991 pomáhal budovat ekologickou farmu hnutí Hare Kršna, kde se učil vegetariánsky vařit a žít v souladu s přírodou. Jeho hlavní zaměření však bylo praktikování pradávné nauky bhakti-jogy, která ho tak nadchla, že se rozhodl jí věnovat celý život. Specializuje se na studium a přednášení stěžejního védského textu, Bhagavat-gíty.

www.harekrsna.cz

Kuželka Kvido

ČR

Zabývá se bioenergií vody, vibracemi a jejich vlivem na zdraví. Od roku 2017 je výhradním distributorem informované i9 láhve a produktů Poznik pro ČR. Propaguje kombinaci harmonizované vody a ryzí Keltské soli jako zcela přírodního nástroje pro trvalé zdraví. Jeho vizí je naučit Česko pít zdravou vodu a pomoci lidem udržet v harmonii tělo neustále vystavené stresu a moderním technologiím.

www.vitaora.cz

Lisková Vlasta, Mgr.

ČR

Specializuji se na jemnou péči o „svaly duše" Psoas a psycho-somatickou praxi tekutinové tělo. Pomáhám díky ní lidem jít do hloubky svého těla i duše a rozpouštět různé bolesti včetně bolesti zad. Své klienty provázím také na cestě za lepšími vztahy, osobním rozvojem a jejich sny. Pracuji pomocí individuálních konstelací, terapie EFT, NLP a koučinku. Pomáhat lidem je mým posláním již přes 20 let.

www.umenizitnaplno.cz

Lišková Dáša

ČR

Kurzy jógy vede od roku 2001, cvičitel III. třídy od roku 2001. Mezinárodní certifikát Jógy v denním životě od roku 2003. Specializace: kurzy pro začátečníky, kurzy pro pokročilé, kurzy pro zdravotně oslabené, kurzy na podporu vitality, kurzy při diabetu, kurzy proti bolestem zad, cvičení s dětmi. Vede cvičení podle Systému Jóga v denním životě indického mistra Paramhanse svámího Mahéšvaránandy.

www.joga.cz

Lukášková Nicole, Ph.D.

ČR

Jsem celostní terapeutka a výživová poradkyně léčivou stravou. Řeším skutečné (často skryté) PŘÍČINY zdravotních potíží namísto příznaků. Pracuji s certifikovaným zdravotnickým přístrojem BICOM, který odhaluje systémové příčiny na bázi TČM a současně umožňuje terapii. Vrací tělo a mysl zpět k rovnováze a vlastní autoregulaci zdraví. Efektivitu výsledků podporuji úpravou stravy, sestavením individuální bylinné směsi a technikami uvolnění mysli. Jsem 1. českým výrobcem aktivovaných (klíčených) ořechů ŽIVÉ OŘECHY®. Autorka knihy "Jak posílit imunitu za 90 dní".

www.zdravesnicole.cz

Lví Srdce

ČR

Tvoříme pro muže zážitková setkání. Přinášíme jim inspiraci a podporu k nalezení ztracené síly, aby v sobě obnovili pramen života, vůli žít na plno a plnit si své sny.
Chceme svět,
* kde muž ví, co chce, je v pravdě, lásce a žije naplno svůj potenciál,
* kde muži přebírají plnou zodpovědnost za svůj vlastní život a jsou oporou pro ženy, děti, své rodiny a komunitu.

www.becomplete.eu/lvi-srdce

Magnoli

ČR

Štve vás šíření blbé nálady, kam se jen podíváte? V debatě se zajímavými hosty uvidíte a uslyšíte fakta proč není důvod tomu podléhat a co s tím můžeme udělat. To vše pro vás chystají zakladatelé nového média Magnoli.cz, které přináší inspirace pro pestřejší život.

https://magnoli.cz/

Makariusová Radana

ČR

Přednáší na Karlově univerzitě na katedře mezinárodních vztahů, a to od roku 2007. Již 25 let se zaměřuje a rozvíjí mentální techniky a vědomou práci s myslí a od roku 2014 se věnuje individuálním konzultacím a poradenství se zaměřením na vnitřní klid a laskavou vnitřní pozornost. V roce 2016 publikovala knihu ""Jak správně myslet, změňme sebe a změníme svět"". Je autorkou až tříletého programu Akademie jógy mysli, který sestavila na základě své praxe s meditací a mentálními technikami. Maluje Obrazy z nitra s poselstvími, které jsou energetické a rozvíjející. Pořádá přednášky, semináře i workshopy, jejichž hlavním poselstvím je zvládnout neklidnou mysl a nastoupit tak cestu k vnitřní svobodě.

www.radana-makariusova.cz

Makovská Marie

ČR

Téměř deset let individuálně pečovala o klienty v oblasti výživy i pohybového rozvoje a nyní se snaží veškeré informace ve spolupráci s odborníky srozumitelně předávat veřejnosti, prostřednictvím časopisu Dieta a vlastního blogu. Je certifikovanou fitness trenérkou a vystudovala Výživu a potraviny, nyní dokončuje doktorské studium se zaměřením na mikrobiotu trávicího traktu.

www.dieta.cz

Margit

ČR

Margit - hudebnice, lektorka jógy, absolventka pražské AMU, školy jógy při Českém svazu jógy, kurzů muzikoterapie, jógové terapie a poradních kruhů. Své zkušenosti koncertní umělkyně z pódií celého světa v klasické hudbě a 20 let jógové praxe propojuje v originálních projektech, ve kterých se hudba stává mocným nástrojem v podpoře různých cest duchovního růstu.

www.jogasmargit.cz

Martin Jan, PharmDr., PhD.

ČR

Vystudoval magisterský obor farmacie na Univerzitě Karlově a poté absolvoval postgraduální studium tamtéž. 15 let byl odborným asistentem na katedře farmakognozie Farmaceutické fakulty UK. Je autorem nebo spoluautorem cca 40 odborných a populárně vědeckých publikací. V současné době působí jako poradce a vedoucí fytoterapeutické ordinace pro Českou fytoterapeutickou akademii v Hradci Králové.

www.leros.cz

Matyášová Iva

ČR

Jako konzultantka a lektorka disponuje praxí v oboru Feng Shui více než 22 let, své zkušenosti předává tisícům studentů a klientů. Na svém kontě má 2400 přednášek a workshopů v ČR a na Slovensku, je zakladatelkou a provozovatelkou AKADEMIE FENG SHUI s uceleným studiem. Navrhuje a léčí osobní, komerční prostory a zahrady s cílem dosažení harmonie, kvality zdraví, vztahů a prosperity. Věnuje se posvátné očistě prostoru, těla i ducha a muzikoterapii. Často hostuje v TV pořadech např."JAK SE STAVÍ SEN", "RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ",v Českém rozhlase a spolupracuje s prestižními magazíny. Je také maminka tří dětí, spisovatelka, šamanka podporující ozdravení planety a člověka. Žije v naplňujícím partnerství v harmonické oáze na Pálavě, kde společně rozvíjí svůj potenciál aktuálně v projektu léčivé hudby.

www.kralovskefengshui.cz

Mrázková Michaela, Mgr.

ČR

Průvodkyně na cestě za jednodušším životem s méně věcmi a více radostí. Jsem jedna z prvních certifikovaných lektorek japonské metody KonMari v ČR. Zabývám se tématem minimalismu, energetické práce a očisty prostoru. Odhazování nepotřebného na více úrovních našeho bytí je mojí dlouholetou vášní. Za svůj hlavní dar považuji, že dokáži lidi namotivovat k akci. Díky tomu, že se zbavíme zbytečností, můžeme konečně přijít na to, co volá naše srdce. Za pomocí vědomého úklidu můžeme skutečně změnit svůj život a ten můj je toho důkazem.

www.viceradosti.cz

Musil Miroslav

ČR

Jsem léčitel, biotronik, rád pracuji s energiemi, mohu Vám pomoci se stresem, depresemi a únavou, dopřeji Vám ozdravné a relaxační pobyty ve speciální pyramidě. Jsem cvičitelem jógy II. třídy, registrovaný energoterapeut Reiki Assotiation International. Zabývám se také vyhledáváním patogenních zón narušujících naše zdraví a proutkařením. Působím jako poradce v oblasti alternativní medicíny, provádím akupresuru, doporučím Vám bylinné recepty. Vaše tělo i ducha zharmonizuji tibetskými mísami.

www.lecitel-musil.webnode.cz

Niessnerová Jana

ČR

Jana Niessnerová se zabývá chiromantii již více jak 20 let. Narodila se v citlivém znamení ryb a čtení z ruky si zvolila jako cestu pomoci lidem. Chiromantii studovala přímo v Indickém institutu palmreadingu v New Delhi a získala v lednu 2019 certifikát na pokročilé studium. Aktivně působí na ezoterických festivalech a má početnou klientelu.

www.chiromantie.cz

Noahovi Jan a Zuzana

ČR

Zuzana Noah a Jan Noah - milovníci synchronicit a zázračných řešení, vizionáři, mentoři, autoři vlastní edice profesionálních mixérů Omniblend, milující partneři a rodiče, kreativní duše a majitelé několika firem zabývajících se životadárnými potravinami (Vitalvibe), dlouhověkostí (Vitavibe Longevity) a rostlinnou stravou (Love of Raw), výrobou kombuchy ( Projekt-Kombucha). Naší vášní je inspirovat a motivovat druhé ke zdravým návykům, které dokáží proměnit tělo, zdraví, mysl a celkovou energii v životě.

www.vitalvibe.cz

Novotný Martin

ČR

Nutriční terapeut, propagátor zdravého životního stylu a prevence nad léčbou. Od roku 2014 vede stránky VyvazeneZdravi.cz, kde poskytuje dle jeho slov "informovaný souhlas za Ministerstvo zdravotnictví" v oblasti výživy a věnuje se přímé práci s klienty s diagnozou některé z tzv. chronických civilizačních chorob. Jeho doménou je lidský mikrobiom/mikrobiota - i přes ne-lékařské vzdělání pracuje zároveň jako konzultant několika firem v oblasti vývoje nových potravinových doplňků a obhajoby jejich medicinálních účinků.

www.vyvazenezdravi.cz

Oliver Jeff

Austrálie

JEFF OLIVER Buddhistický mnich 1993 - 2002, mezinárodně uznávaný učitel meditace Všímavosti (Mindfullnes Meditation), lektor, facilitátor pobytů zaměřených na meditaci, všímavost a bdělou pozornost, duchovní průvodce a zakladatel stylu Freestyle Vipassana. Jeff sdílí principy a hodnoty bezpodmínečné lásky, odpuštění, soucitu, moudrosti a harmonie.

https://freestylevipassana.com/

Ondřey Ecstatic

ČR

Ondřey žije na Bali od roku 2015. Cestování změnilo jeho život. Z pokerového hráče, který miloval party a alkohol se stal člověk, který se věnuje zákonu přitažlivosti, spiritualitě, zdravému životnímu stylu a tanci. Cestováním načerpal spousty zkušeností, které teď předává v České republice. O svých zážitcích a uvědoměních natáčí videa, věnuje se coachingu, pořádá workshopy a vzdělávací pobyty. V Česku založil v roce 2019 projekt Ecstatic dance a postupem času vytvořil tým lidí, kteří ecstatic dance dál pořádají. Jeho posláním je inspirovat, pomáhat druhým na spirituální cestě a neustále se vyvíjet.

www.ondrey.cz

Palaanová Iris

ČR / Mongolsko

Mongolská šamanka a vědma, celým jménem Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová.

www.facebook.com/iris.palaanovatureckova

Pantůček Jiří, MVDr.

ČR

MVDr. Jiří Pantůček je majitel a zakladatel rodinných firem Topvet a Green idea, které patří v dnešní době k předním českým výrobcům přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Sám je autorem mnoha receptur, jelikož byliny jsou jeho vášní. Málokdo má takové znalosti o bylinách a jejich synergickém působení. Jeho celoživotní náplní je návrat k zodpovědnému a přirozenému způsobu života.

www.topvet.cz

Parma Antonín

ČR

Antonín je zkušený organizátor téměř 200 odborných konferencí, kongresů i kulturních akcí, na nichž se podílel. Je vyhledávaným expertem v oblasti sponzorství, partnerství a komunikace na poli event managementu. Baví ho napomáhat k eliminaci rizik budoucích projektů. Miluje hudbu, rád sportuje a aktivně se zajímá o společenské dění. Platformu Magnoli založil se svými přáteli s cílem pootočit svět ve vnímání důležitosti rozmanitosti a jejího zásadního vlivu na jednotlivce, firmy i celou společnost.

www.magnoli.cz

Peschlová Judita

Slovensko

Judita je psychoterapeutka, konstelářka, lektorka, poradkyně, koučka, spisovatelka a žurnalistka, která se víc jak 20 let věnuje práci se ženami, vedením ženských kruhů, seminářů a výcviků, podpoře žen, matek i jejich dcer a vnuček, archetypální a živlové terapii a podobným aktivitám, prospěšným jak pro ženy, tak pro jejich partnery a děti.

www.angelcity.cz

Petráš Václav

ČR

Václav Petráš je sportovní psycholog, který dlouhodobě spolupracuje s řadou vrcholových sportovců, svazů a organizací, mimo jiné s HC Oceláři Třinec či mládežnickými hokejovými reprezentacemi. Natáčí podcast Psychologie výkonu v praxi.

psychologievykonu.cz

Podlásková Irena

ČR

Zpěvačka a umělkyně života... Zvuky didgeridoo doplní zpěvem. Upravené lidovky i zcela originální didgosongy z vlastní produkce.

Policar Robert

ČR

S klasickou astrologií jsem se seznámil v 16 letech, kdy postupně začalo moje intenzivní studium. Před deseti lety mne osud seznámil s mayskou astrologií a od té doby se snažím pracovat s oběma nástroji zároveň. Během cesty jsem se seznámil s mnoha přístupy osobnostního rozvoje. Učím se stále a používám ve své práci to, s čím jsem měl tu nejlepší zkušenost. Motivací mé práce na sobě bylo především velmi obtížné dětství, a tak jsem ze zpětného pohledu neměl jinou možnost než jít cestou, kterou kráčím nadále. Mým přáním je pomoci co nejvíce lidem najít jejich jedinečnou cestu, která je v astrologii velmi dobře naznačena. Miluji čtyři dohody, které se snažím ve svém životě praktikovat a zdokonalovat se v nich. Miluji práci se sny, rád cvičím jógu a jsem otevřený všemu, co je dobré. Motto "Vše konzultuj se svým vlastním srdcem"

www.robertpolicar.cz

Richter Matěj

ČR

Matěj Richter je zakladatel centra Your People. Část života prožil v Asii, kde se učil u tamějších šamanů. Především díky kurzu Vipassany poznal sám sebe a začal své vědomosti předávat jako kouč a masér.

www.matejrichter.com

Rozínková Pavla, MUDr.

ČR

Esenciální oleje dōTERRA ji natolik zaujaly, že se stala "tváří" esenciální revoluce, jak sama říká. Natáčí podcasty, videa, píše články má vlastní web a Facebook, a je jejich neúnavnou propagátorkou. Sama říká: esenciální oleje jsou pro mne odpovědí na mnoho otázek, týkajících se zdravého životního stylu, otázek mikrobiomu, ženského hormonálního světa, netoxické domácnosti a mnoha dalších.

www.adoterra.cz

Růžičková Hani

ČR

Kdo z nás by nechtěl umět kdykoli odstranit ze svého života jakýkoli problém, trápení, nepříjemno či nemoc a veškerou disharmonii proměnit do lásky, pohody, lehkosti, zdraví a přijetí? Hani Růžičková dlouho hledala, až našla účinnou cestu práce na sobě, skrze kterou lze vše, co nám znepříjemňuje život, vědomě odstranit, rozpustit a nadále svou realitu tvořit ve směru svého štěstí, radosti a naplnění. Od r. 2010 pomáhá i ostatním lidem na cestě k sobě, dříve jedinečnou Terapií Mysli®, od r. 2017, ač neuvěřitelné, ještě efektivnější a rychlejší Terapií Pocitu® zajišťující i hluboké poznání. Hani Růžičková vystudovala ČVUT FEL a řadu let se profesionálně věnovala marketingu, obchodu a zakládání a pořádání veletrhů a festivalů. V r. 2005 stála i u založení veletrhu Esoterika, ze kterého vzešel Festival Evolution.

www.TerapiePocitu.cz

Sedláčková Ivana

ČR

Během léčby jsem měla spoustu „aha" momentů. Divila se, proč některé věci nevím, proč mi to nikdo neřekl. Prvotní záměr byl sepsat pár nasbíraných tipů do brožurky nebo letáčku, který by byl k dispozici v nemocnicích. Psaní mě ale začalo bavit a já jsem se potřebovala vypovídat.
Pokud jste na začátku cesty vy nebo někdo z vašeho okolí, nebo jen rádi čtete deníky o skutečných příbězích, budu ráda, když budete mít chuť přečíst si ten můj. Každý si musí vlastní cestu k uzdravení najít sám. Já jen sdílím tu svou.
A pokud vám v něčem pomůže, inspiruje a dodá optimismus a víru v uzdravení, vyplní se můj záměr při sdílení vlastního životního příběhu.

www.diravhlave.cz

Seraphie Chris

ČR / Bali

Chris se zaměřuje na rozvoj ve 3 dimenzích (tělo, mysl, duch) více než 10let. Studovala, cestovala a získala praxi ve 14 zemích Evropy i Asie a dnes má za sebou už tisíce klientů a 300 přednášek. Stala se šamankou na Bali, kde pochopila, jak je důležité učit druhé nejenom koučink a biohacking, ale i práci s energií (kvantování). Proto založila firmu Fractal People s.r.o. a s týmem lektorů vytváří služby a produkty pod značkou Fractal®. Mimo to je Chris deset let vegan a specializuje se na biohacking, a proto založila e-shop Market zdraví, kde lze nakupovat veganské bezlepkové produkty. Na Bali založila projekt Andělé Bali, kde organizuje s místní rodinou zážitkové a transformační pobyty. Největší vášní je ale kvantování, kdy učí i ve firmách, jak pracovat se zákony vesmíru a má skupinu na Facebooku, kde vás učí techniky zdarma.

www.fractalpeople.com

Sherwood Keith

USA

Keith Sherwood je autorem devíti knih o duchovním rozvoji, lidském energetickém systému a transcendentních vztazích. Již více než třicet let pracuje s lidmi, pro které je seberealizace prioritou číslo jedna. Jeho jedinečná schopnost vnímat energetická pole pomohla lidem, s nimiž pracuje, překonat hranice karmy a kultury a zažít blízkost s Univerzálním vědomím.

Skořepa Petr

ČR

Lektor Školy přírodního stavitelství, kde již 12 let ukazuje v praxi inspirace a návody na zdravé bydlení a jednoduchý život s malým hospodářstvím (zdravé potraviny, léky, pohyb, doprava i práce). Jak dobře a levně stavět z místních přírodních a recyklovaných zdrojů kvalitní obydlí. Jak postavit malý 40m2 dům do 150tis.Kč nebo soběstačný 100m2 RD do 500tis.Kč. Jak využívat fyzikální zákony na větrání, klimatizaci a topení. Bez nutnosti napojení na jakékoli sítě. Autor knih: "Jak na soběstačný dům", "Kde domov můj - Manuál soběstačnosti" a "Přírodní stavitelství".

ekovesnice.cz

Slabá Martina, Bc.

ČR

Martina Slabá se věnuje taichi přes 17 let a byla nejúspěšnější reprezentantkou ČR. Trenérské zkoušky má od roku 2014. V roce 2021 založila Taiji Studio, kde se věnuje poctivé výuce tradičního taichi v malých skupinkách, s důrazem na individální přístup a komplexní rozvoj jedince. V roce 2022 se stala jednou z přednášejících na prestižní mezinárodní konferenci „Global Qigong Summit 2022".

www.martinataiji.com

Sobek Pavel, Mgr.

ČR

Pracuji jako regresní a progresní terapeut přes deset let. Jsem žákem Ing. Andreje Dragomireckého. Věnuji se celostnímu přístupu k životu a zdraví, působím také jako pedagog. Jsem spoluautorem knihy odborné publikace Duše a její svět.

www.paveljansobek.cz

Stanku Helen

ČR

Helen Stanku je astrokoučka, certifikovaná koučka, kartářka, vědma probouzející intuici a žena, která pochází z rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a akrobaty. Helen je z rodiny, kde se dědí především otevřená 7. a 6. čakra, díky které může nejen vykládat osud, ale také otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko.

www.dobrakartarka.cz

Šácha Pavel, MUDr.

ČR

Vystudoval lékařskou fakultu všeobecného lékařství v Brně, atestaci I. stupně provedl v oboru pediatrie v Hradci Králové. V roce 1992 opouští státní sektor a věnuje se soukromé alergologii. Od roku 1995 začíná studovat homotoxikologii v Rakousku a systémovou informační terapii VEGA v německém Schiltachu. Během své činnosti nabyl zkušenosti s aplikací molekulárního vodíku v kapsli.

www.h2europe.company

Šplíchalová Pavla

ČR

25 let se aktivně zajímám o zdravý životní styl a pozoruji souvislosti mezi kondicí, stravou, mezilidskými vztahy a péčí o sebe sama. Velkou inspirací je pro mě citát Hippokratése: „Nechť strava je tvojí medicínou."
Tvoření v kuchyni nás přivedlo k myšlence sestrojit univerzální a spolehlivý strojek, který bude umět šetrně zpracovat obiloviny i olejnatá semena. Se vší pokorou se dílo podařilo, manžel vyrábí mlýnky a já s rodinou šíříme povědomí o tom, jak si můžeme prospět návratem k přirozené stravě.

www.melsi.cz

Táborský Adam

ČR

Adam je psycholog a zakladatel Terapie mezi stromy. Dlouhodobě se zabývá vlivem přírody na duševní zdraví. Ve své praxi používá les jako nápomocný prvek. Působí také jako terapeut v Meetině a psycholog v Psychiatrické nemocnici Bohnice.

www.terapiemezistromy.cz

Várady Věra

ČR

Věnuji se astrologii, psaní horoskopů pro různá media i osobním a prognostickým horoskopům pro klienty a výkladu tarotových karet již 25 let. Navrhuji a vytvářím amulety a osobní šperky, především z drahých kamenů, stříbra, cínů, také z mědi a bronzu. Jsem stálou spolupracovnicí časopisů ReGeNeRaCe, Phoenix, AHA a dalších. Dlouhou dobu jsem pracovala v umělecké sféře ve Filmovém studiu Barrandov, v reklamní agentuře, v charitativní organizaci SOS dětských vesničkách.

www.astro-varady.cz

Vávrová Šárka

ČR

Šárka Vávrová je psychoterapeutka a integrativní koučka, která pomáhá lidem na cestě ke svobodě, k bohatství, životnímu poslání a trvalému štěstí. Ve své praxi se věnuje partnerským vztahům, řešení neplodnosti, nebo osobnímu rozvoji. Je tvůrkyně své originální metody s názvem Psychologie štěstí. Přednáší a vede semináře, publikuje v různých lifestylových magazínech, pracuje pro mediální společnosti. Je autorkou tří knih Deník koučky (2017), Jak k nám tělo promlouvá (2019) a Manuál na šťastný život (2020). Věnuje se hereckému koučinku, píše další knihy, divadelní hry a scénáře pro svůj televizní seriál. Byla součástí televizního projektu Svatba na první pohled pro TV Nova. Miluje život a věří, že nic není nemožné. Její motto zní: „Můžu vše a nemusím nic."

www.mojepsychologie.cz

Vencl Zdeněk

ČR

Absolvent a organizátor výcviku Dancing Heart Path vedeného Guyem Barringtonem.
Miluje tanec ve všech jeho podobách. Zdeňkův tanec je dynamická rovnováha mezi strukturovaností projektového manažera a plynutím tanečníka kontaktní improvizace. S pocitem, co všechno pro něj znamená tanec, tvoří své běžné kroky i velké projekty a festivaly.

www.dancingheart.cz

Vostrá Markéta

ČR

Markéta Vostrá, renomovaná kartářka a astroložka, šéfredaktorka časopisu Rituals, autorka knih: Vostrá škola života, Dračí stezka, Znamení v nás, Návraty k sobě, Jak rozchodit rozchody Pohádková cesta, aneb co jsme v dětství netušili.

www.marketa-tarot.cz