Osobnosti

Adam Tomáš

ČR

Kreativec a videotvůrce, stále více vyhledávaný motivační řečník a kouč známý jako tvůrce 2 dílného seberozvojového filmu Sebepoznání, ve kterém vystoupilo na 40 známých osobností. www.sebepoznani.film. Tomáš vytvořil elaerningy pro řadu retailových firem, založil komunitní centra Go Freedom pro mladé lidi.

www.sebepoznani.film

Adam Zuzana

ČR

Zuzana Adam je v ČR hlavní popularizátorkou metody Feng Shui. Má více než 15 let praxe, je zakladatelkou Adam Feng Shui a autorkou online kurzu Feng Shui Academy, Klubu Adam Feng Shui, knih Osvoboďte se s Feng Shui I a II, sebekoučovacích karet Sám Sobě Mistrem a mnoha dalších projektů.

www.adamfengshui.cz

Asociace Falun Gong ČR

ČR

Asociace Falun Gong ČR prezentuje české žáky Falun Gongu. Kromě výuky cvičení se podílí na besedách o této metodě a spolupracuje na aktivitách souvisejících se skončením perzekuce v Číně následovníků Falun Gongu (petiční akce, výstavy, promítání dokumentů apod).

www.falungong.cz

Balážová Kristýna

ČR

Jsem montessori učitelka, máma a žena obdivující přírodu. Mou vášní je vedení ekologicky šetrné domácnosti. Už několik let provádím ve svém životě i domově změny tak, abych žila naplněný život s co nejmenší zátěží pro přírodu.

www.propojena.cz

Baniariová Katarína, Mgr.

Slovensko

Mgr. Katarína Baniariová, antropologička a autorka online programov Preprogramuj svoj cyklus® a podcastu Bagniari radio. Katarína sa venuje aj poradenskej činnosti, v ktorej sa sústreďuje na úpravu výživových zvyklostí a nastavenia životného štýlu u ženy nie len s problematickým menštruačným cyklom.

www.bagniari.com

Bažant Vlastimil, Ing.

ČR

Ing.. Bažant po dokončení obecné školy úspěšně absolvoval Reálné gymnasium v Praze. V roce 1949 až 1951 studoval na Vojenské letecké akademii v Hradci Králové a až do roku 1971 sloužil jako důstojník ČS armády. V roce 1971 byl z armády propuštěn z politických důvodů (jako pravicově oportunistický živel) a byla mu povolena zaměstnání v Podniku výpočetní techniky až do odchodu do důchodu.

www.CEPES.cz

Benátská Charlotte, Mgr.

ČR

Speciální pedagožka a terapeutka zaměřená na párovou komunikaci a uzdravení narušených rodinných vazeb. Věnuje se zdravému sebevědomí a komunikačním dovednostem. Je autorkou publikace Ženy, klíč ke spokojenosti je v nás.

www.vztahy-komunikace.cz

Beranová Jarmila

ČR

Stálá účastnice od prvopočátku Festivalu Evolution v Praze. Původní profesí výtvarnice se zájmem o ezoterní vědy, psychologii a alternativní medicínu. Po několikaletém studiu přírodní mediciny, psychoterapie a dlouholeté práce s energií se specializovala výhradně na automatickou kresbu a artterapii a její tvorba tak nabývá vyššího smyslu. Malířka, spisovatelka, lektorka, terapeutka a ilustrátorka knih pro děti a dospělé s 20 letou praxí pořádá oblíbené Pastelové workshopy a semináře a na festival Evolution přichází vždy s novými obrazy a autorskými kalendáři.

www.pastelovysvet.cz

Bongo David

ČR

David Bongo je terapeut a neošaman. Vytvořil tzv. mentální disciplínu, díky které se vypořádal s vrozenou nemocí, velkými bolestmi a naučil se ovládat svou mysl. Věnuje se šamanským masážím.

www.yourpeople.cz

Brožová Marie

ČR

Marie Brožová nakreslila na veřejnosti přes 200 velkoformátových obrazů, aby ukázala že pastelky nejsou jen hračka pro děti, ale kvalitní výtvarná technika. Za svou unikátní techniku získala řadu ocenění. Od roku 2009 provozuje autorský obchod "Galerie Pastelka" v centru Prahy.

www.pastelky.cz

Byček Alexej

ČR

Alex je srdcem umělec - narozen do hudební rodiny, celý život se věnoval klavíru, tanci, fyzickému divadlu, divadelní antropologii a jako kouč a duchovní průvodce taky osobnímu rozvoji. Před 2 lety mu začaly chodit hluboké léčivé písně a teď se dostávají k vám. V doprovodu piána zpívá o Nové Zemi, o tom, že jsme všichni bez viny a hlavně - o radosti..

www.alexejbycek.cz/hudba/

Contoret Victoria

Rusko

spisovatelka, podnikatelka. Byla a dodnes je velmi úspěšná žena na poli podnikání na mezinárodní úrovni. Zažila velké probuzení a vydala se cestou spisovatelka a duchovního učení, které dnes ve velké lásce předává dalším lidem a vede je do bodu, kde je možné vše.

Černá Kateřina, Mgr.

ČR

Duchovním poznáním se zabývám více jak 20 let. Nejvíce mne oslovila metoda čtení Akášických záznamů.
Provádím jak individuální terapii tak semináře či celoroční školu, kde se lidé naučí tyto záznamy otvírat sami pro sebe či pro druhé.

www.artofspirit.cz

Černohorská Júlia, MUDr., Ph.D.

ČR

Dermatoveneroložka Júlia Černohorská pracuje v oboru 19 let. Studium medicíny ukončila na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Do atestace pracovala na Dermatovenerologické klinice ve FN Brno. Následně byla spolumajitelkou kožního stacionáře, kde prohloubila své zkušenosti s používáním nejmodernějších prostředků pro léčbu nehojících se ran a pro systémovou léčbu komplikovaných dermatologických případů. V posledních šesti letech pracuje v Dermal Centre, kde se kromě všeobecné a estetické dermatologie věnuje léčbě komplikovaných defektů a různých typů ran.

Česlík Adam, Mgr.

ČR

Adam je vystudovaný psycholog, holistický poradce pro výživu, zdraví a životní styl a autor projektu Performance lifestyle. Ve své praxi kombinuje nejmodernější výživové postupy, nové technologie, tradiční medicíny, psychoterapii a spirituální praxi. Jeho životním posláním je pomáhat lidem i společnosti na cestě za ozdravením těla, mysli i duše a vzestupem lidského Vědomí.

www.plstyle.cz

Dohnalová Marie

ČR

Všichni jsme Vesmírní poutníci, putujeme v prostoru a čase, v neustále se opakujícím vesmírném rytmu. Zrození, život, odcházení. Kdo opravdu jsme, odkud jsme přišli, proč existujeme a proč existuje svět kolem nás?
Hledání odpovědí na tyto otázky mě provází celým mým životem. Chtěla bych se o své myšlenky podělit prostřednictvím mých veršů, mých písní a krásných melodií.

www.vesmirny-poutnik.webnode.cz

Dzirasa Mark

ČR

Mark Dzirasa spojuje osobní a profesní rozvoj s rozvojem duchovním. Více než 25 let přednáší pro desetitisíce posluchačů. Pro veřejnost pořádá přednášky především v ČR a SR, pro firmy vyučuje i v mnoha evropských zemích mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky a konzultuje tvorbu firemních kultur. Disponuje dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur. Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow a autorem dvou knižních bestsellerů.

www.dzirasa.com

Eisenvort Miroslav

ČR

Původně hráč na djenbe, jemuž učarovalo didgeridoo a v krátké době se stal jedním z nejlepších hráčů na tento nástroj. Je držitelem několika ocenění , mimo jiné také za nejlepší interpretační výkon na Portě Vysočiny v letech 2018 a 2019. Svá vystoupení směřuje spíše do menších klubů, hraje na vernisážích a meditačních setkání, v souznění s dalšími nástroji .

www.didgeridoomira.webnode.cz

Eyer David, Ing., Ph.D.

ČR

Ukazuji lidem, jak si sami mohou vytvořit živý a zdravý prostor pro své bydlení.
Roku 2002 jsem absolvoval v Německu obor stavební biologie, která se zabývá celostním vztahem člověka a obytného prostředí. Od té doby se tomu stále věnuji. Zajímá mě, jak člověk bydlí a co ho ovlivňuje. Jsem členem sdružení Ekodům z.s. a zakládajícím členem INTBAU Czechia z.s.

www.baubiologie.cz

Gocal Radan, MUDr.

ČR

MUDr. Radan Gocal - lékař s dlouholetou praxí internisty, onkologie, sportovního i ambulantního lékařství. Osobnost s reálnými zkušenostmi a ověřeným komplexním pohledem na příčiny onemocnění. Inovátor a propagátor holistického přístupu k léčbě. Je odborným garantem a spoluzakladatelem BETULA PENDULA s.r.o.

www.betula.cz

Hájková Eva, Mgr., MPH, MBA

ČR

Eva je specialistkou v preventivní, funkční medicíně a výživě, autorkou knihy Hravě o živé stravě, zakladatelkou Institutu funkční medicíny a výživy, zakladatelkou značky eva hajkova a Puravia. Vystudovala na lékařské fakultě a praktikovala prevenci a výživu pro NHS London a v Austrálii.

www.evahajkova.com

Hájková Veronika, Mgr.

ČR

Jmenuji se Veronika Hájková, jsem výživová poradkyně a lektorka kurzů zdravého vaření. Pořádám přednášky, workshopy i online kurzy na téma zdravé stravování. Od pečení kváskového chleba, přes kvašenou zeleninu, jedlý plevel, k vaření podle ročních období. Pomáhám především ženám najít rovnováhu ve vaření, v životě..., aby byly spokojené s vlastním a ve vlastním těle. Mým posláním je vnést život, radost a lehkosti do Vaší kuchyně.

www.krasnoocko.eu

Háse Václav Rámpuri

ČR

Kurzy jógy vedu od roku 2009, jsem cvičitelem III. třídy od r. 2009 a čerstvě také cvičitelem II. třídy (2019). Specializuji se na kurzy pro začátečníky, kurzy pro pokročilé, kurzy proti bolestem zad, kurzy na podporu vitality. Vede cvičení podle Systému Jóga v denním životě indického mistra Paramhanse svámího Mahéšvaránandy.

www.joga.cz/praha

Hemelíková-Baudisová Jana

ČR

Tanečnice, lektorka, koučka, vystudovala Konzervatoř obor hudebně-dramatický. Studovala indický tanec a flamenco doma i v zahraničí. Má 16 let praxe v oblasti výuky indického tance a flamenca (pro přední pražská tanečně-sportovní centra a Národní divadlo). Účinkovala se skupinou Peňa Flamenca a založila skupinu indického tance Rása. Vlastní artové projekty (Šivovo kolo života v divadle ABC, Tanec pro Asii). Prošla mnoha seberozvojovými semináři pořádanými společností Felicius o. p.s. Absolvovala Akreditovaný kurz profesionálních koučů a Akademii NLP u společnosti Caoching World.

www.aumakua.cz

Heřmanová Daria, Mgr.

ČR

Jsem obyčejně neobyčejná žena s touhou - potřebou pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Navštěvovala jsem Universitu Nové doby a snažila se zorientovat v oblasti léčitelství. V osmém měsíci těhotenství jsem se zúčastnila přednášky této university a ta se týkala právě automatické kresby. Marie Šalátová přednášela tak, že se mi tužka po papíře rozeběhla už během přednášky. Během následujících let jsem si své poznatky ověřovala hlavně na svých blízkých a kamarádech. Postupně jsem si k automatické kresbě přidala Bachovy květové esence, harmonizaci čaker, čištění těla pomocí bodydetoxu a po zasvěcení do Shambally 1024 i její předávání a díky ni také rozbory minulých životů. Přes toto zasvěcení jsem objevila svůj další velký dar a to možnost komunikace se zemřelými a pomoct jim odejít, tam kam patří, pokud oni sami nedokáží najít tu svoji cestu.

www.dariahermanova.cz

Chabová Zuzana

ČR

Již při studiu veřejné správy mi bylo jasné, že více než úředničina mě naplňuje práce s dětmi a mládeží, které se od té doby profesně věnuji v rámci různých projektů. Nejbližší vzdělávací cestou se pro mne stalo sebeřízené vzdělávání, kdy si děti (a nejen ony) samy určují co, kdy a jak se budou učit. Aktuálně se nejvíce věnuji (spolu)řízení vzdělávacího centra EduCorn, v rámci kterého funguje i sebeřízená skupina neškoláků. Dále mě velmi naplňuje práce s mladými lidmi a jejich podpora, tak jsem pro ně začala spolupořádat sebeřízené pobyty. Průběžně se snažím rozvíjet v oblasti neformálního vzdělávání, lidské mysli, efektivní komunikace a moderních vzdělávacích trendů.

https://www.educorn.cz/

Charvát Jiří

ČR

Jiří Charvát je bloger, spisovatel, moderátor, performer a stand-up komik. Stal se dvojnásobným vítězem mistrovství České republiky ve slam poetry, jako performer je známý pod pseudonymem Rimmer.Básník, učitel improvizace a badatel o životě ve kterém jste nikým.

www.jiricharvat.cz

Chocholoušek Josef

ČR

Před časem mě život přivedl ke správné stravě a očistě těla. Uzdravil jsem se a přidal jsem ke stravě ještě mikronutrienty, začal jsem dostatečně pít, odpočívat, dobře spát. Udržuji si v těle neutrální pH. Zaměřuji se také na řešení stresových situací, na emociální a duchovní aspekty života, což mi přináší do života klid a stále více pokory a tak se stále přibližuji k „tomu", kým skutečně jsem.

www.podporazivota.cz

Jóga v denním životě

ČR

Systém Jóga v denním životě je ucelený systém fyzických, dechových, relaxačních a meditačních technik. Je vhodná pro každého bez rozdílu věku a zdravotního stavu. Ukázky cvičení pro děti a dospělé.

www.joga.cz

Kalousek Jaroslav, Ing.

ČR

Učitel, mistr, léčitel a odborník na duchovní nauky pracující v lásce s lidmi, kteří stojí na rozcestí, ať psychickém, fyzickém nebo osobního růstu.

Klementová Radka, Mgr.

ČR

Radka je na Evolution stálým přednášejícím a opět má právě pro vás připraveno nové téma. Osobnímu rozvoji se věnuje 16 let a jako právník nadnárodních korporací se naučila skloubit dva světy. Kromě neustálého sebevzdělávání dlouho zkoušela různé nástroje osobního rozvoje, až si vytvořila své vlastní. Je také autorem motivačních deníků a ráda vám bude oporou či inspirací na té vaší cestě za štěstím.

Kolárová Lenka Lorien, BCST

ČR

Lenka pracuje již přes 10 let jako kraniosakrální terapeut pro dospělé a miminka, jako bodyworker a při své práci používá metodu somatického prožívání. Specializuje se na emocionální traumata, která mají často původ v dětském věku. Během let intenzivního tréninku v Anglii a České republice získala vědomosti, jak přistupovat k lidem jemným způsobem a vytvářet jim bezpečné místo pro uzdravení, předávat laskavý dotek a jak je dostat do kontaktu s jejich vlastním tělem a s jejich pocity během sezení. Na festivalu Evolution vystoupí s přednáškou o Léčení dětského traumatu u dospělých, jak s ním pracovat a povede workshop thajské masáže.www.lecivy-dotek.cz, www.terapieprijetim.cz


www.lecenitraumatu.cz

Kolaříková Lucie

ČR

Diplomovaná psycholožka Lucie Kolaříková už 19 let provází ženy a muže cestou osobního rozvoje. Firemních a veřejných seminářů absolvovalo 19 tisíc účastníků. Od roku 2011 provázím tématy sebeláska, léčení vnitřního dítěte a jak účinně pustit stres a strach. Odvedla k tomu 150 seminářů, vytvořila 30 audio meditací a 3 online programy. Lucčina kniha Učebnice sebelásky (50 tisíc prodaných výtisků) je první odbornou knihou k sebelásce na našem trhu od české autorky. Na festivalu Evolution vystoupí s přednáškou o strachu a jak s ním pracovat.

www.luciekolarikova.cz

Komeda Jan

ČR

Jan provází skupiny, páry i jednotlivce na cestě osobního rozvoje tantrou, transformací stínu a vztahovou dynamikou s radostí, hloubkou a humorem. Tyto metody vnímá jako účinnou cestu k nalezení plné živosti, osobní svobody, skutečné lásky, naplnění a radosti v životě. Prošel mnoha výcviky tantry, šamanismu, transformace stínu a moderních sexuologických a vztahových témat v různých koutech světa. https://www.facebook.com/umenimilovani.cz

www.umenimilovani.cz

Königová Lucie, Mgr.

ČR

Lucie Königová je autorka seberozvojových programů a knih, lektorka koučinku a transformační koučka. Napsala knihu (Ne)Gramotný rodič, které se prodalo již téměř 9 tisíc výtisků a brzy vyjde její druhá kniha Cesta zpátky k sobě. Založila společnost Life Academy, s. r. o., která se věnuje vzdělávání dospělých, rozvoji potenciálu člověka a učí žít život vědomě. Založila Školu celostního koučinku, ve které předává koncentrovaně všechno své poznání, aby se tak vědomý a kvalitní životní styl postupně stal přirozenou součástí denních životů a pomohl uzdravovat vztahy, rodiny i pracovní prostředí. Je také šťastnou ženou svého muže, láskyplnou mámou dvou dospělých dětí.

www.lucie-konigova.cz

Kovář David, Mgr.

ČR

Průvodce na cestě vědomého přístupu k životu, zejména k partnerskému vztahu, početí, těhotenství, porodu a rodičovství. Hrdý táta 3 dětí, jeden z iniciátorů vzniku strany VĚDOMÍ a lídr kandidátky hnutí Prameny v Ústeckém kraji. Je třeba se spojovat, spolupracovat a tím přispívat k rozkvětu vztahu, rodiny i naší krásné země.

www.darzivota.cz

Kovářová Gabriela, Ing., M.A.

ČR

Průvodkyně na cestě k vědomému radostnému prožívání ženství, mateřství, rodičovství, partnerství; autorka projektu Dar života, máma 3 dětí. To, jak jsme přišli na svět, zásadně formuje každého z nás a ovlivňuje naše vzorce chování, vnímání světa, náš každodenní život. Ozdravení sebe od traumatizovaného porodu, žití vědomého života v napojení na zdroj, je cesta rozkvětu naší společnosti.

www.darzivota.cz

Krejčí Pavel

ČR

Na pozvání kamarádky jsem se zúčastnil semináře k podstatě přírodního léčitelství. Již od dětství jsem pozoroval, že mám zvláštní schopnosti. To, co jsem slyšel na semináři mne oslovilo, a tak jsem se rozhodl těchto zkušeností využít ve svém životě.

www.cepes.cz

Kremsa Žaneta

ČR

Žaneta je specialistka na funkční výživu, certifikovaná GAPS terapeutka, autorka, moderátorka online konferencí o zdravém životním stylu a spoluzakladatelka Institutu funkční medicíny a výživy. Zaměřuje se na životní styl, psychologii výživy a tradiční techniky přípravy potravin. Ve svém volném čase maluje obrazy, nebo si se svou rodinou užívá přírodu v okolí řeky Berounky.

www.zanetakremsa.cz

Kříž Karel

ČR

Umělecký řezbář, brusič dřeva i slova. Výrobce hřebenů, příborů a dalších krásných výrobků ze dřeva. Autor knihy "Tajemství a síla slova." Milovník stromů a přírody. Též hráč na fujaru. Je koordinátorem České Konference a moderátorem internetového rádia BOHEMIA. Ze svého života a práce se dřevem předává poselství stromů, své prožitky i svá poznání. Přednáší o stromech, lidech, ale též o síle a velkém tajemství našeho mateřského jazyka.

www.stromyazivot.cz

Kubešová Karolína

ČR

Věnuji se kurzům, které vedou k hlubšímu sebeprožití a sebepochopení. Pomocí ověřených terapeutických technik Jógy Prožitku překračuji s klienty představu většinového přesvědčení, že meditace znamená sedět v klidu a tichu někde v ústraní.

www.JogaProzitku.cz

Kuželka Kvido

ČR

Zabývá se bioenergií vody jejím vlivem na zdraví a celkový pocit pohody. Jeho vizí je naučit Česko pít vodu, šířit informaci o duchovním významu vody a pomáhat lidem udržet v harmonii tělo vystavené moderním technologiím. Je distributorem informované i9 láhve a produktů Poznik pro ČR.

www.vitaora.cz

Lisková Vlasta, Mgr.

ČR

Pomáhám lidem žít život podle sebe, rozvíjet vztahy a opírat se o sílu svých předků pomocí individuálních konstelací, NLP, terapií EFT a neurokoučinku. Jsem také lektorka psychosomatické praxe „tekutinové tělo" a jemné péče o „svaly duše" Psoas, kde lidem pomáhám s bolestmi zad i dalšími problémy. Provázet osobním rozvojem je mou vášní již přes 20 let.

www.umenizitnaplno.cz

Lukášková Nicole, Ph.D.

ČR

Jsem celostní terapeutka a výživová poradkyně léčivou stravou. Řeším skutečné (často skryté) PŘÍČINY zdravotních potíží namísto příznaků. Pracuji s certifikovaným zdravotnickým přístrojem BICOM, který odhaluje systémové příčiny na bázi TČM a současně umožňuje terapii. Vrací tělo a mysl zpět k rovnováze a vlastní autoregulaci zdraví. Efektivitu výsledků podporuji úpravou stravy, sestavením individuální bylinné směsi a technikami uvolnění mysli. Jsem 1. českým výrobcem aktivovaných (klíčených) ořechů ŽIVÉ OŘECHY®. Autorka knihy "Jak posílit imunitu za 90 dní".

www.zdravesnicole.cz

Macháčová Kateřina, Mgr., PhD.

ČR

Kateřina se zabývá pohybem a ve své praxi propojuje teoretické znalosti i praktické zkušenosti. Vystudovala FTVS UK, působila v USA na Institutu Gerontologie při WSU. Stála u zrodu metodiky sloužící k identifikaci architektonických bariér v domácím prostředí pro osoby s pohybovým omezením (SEMAFORhome). Založila a vede iniciativu Pohyb pro život a vytvořila unikátní koncept cvičení Permanento pro obnovu fyziologicky správného nastavení organismu. Je ředitelkou International Longevity Centre ČR. V rámci Centra pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče při FHS UK se věnuje se výzkumu v oblasti aktivního a zdravého stárnutí, publikuje a příležitostně přednáší. Je editorkou a spolu-autorkou monografie „Aktivní gerontologie aneb Jak stárnout dobře".

www.pohybprozivot.cz

Makrlíková Kateřina

ČR

Ing. Kateřina Makrlíková (ČR) se poradenství o nehormonální antikoncepci věnuje už 11 let. Vychází ze stydlivých začátků ve svém dospívání, vědeckých studií i z osobních prožitků vnímání těla. Je předsedkyní spolku Nehormonálka.cz a spolumajitelkou Pesarshop.

www.nehormonalka.cz

Mantrovníci

ČR

Mantrovníci - hudba s opravdovostí a poznáním. Proměnlivá sestava muzikantů s jasným středem, kterým je Davit Breiter. To jsou Mantrovníci, kteří zahrají na vítání knihy.

www.kraniosakralnijoga.cz

Musil Miroslav

ČR

Jsem léčitel, biotronik, rád pracuji s energiemi, mohu Vám pomoci se stresem, depresemi a únavou, dopřeji Vám ozdravné a relaxační pobyty ve speciální pyramidě. Jsem cvičitelem jógy II. třídy, registrovaný energoterapeut Reiki Assotiation International. Zabývám se také vyhledáváním patogenních zón narušujících naše zdraví a proutkařením. Působím jako poradce v oblasti alternativní medicíny, provádím akupresuru, doporučím Vám bylinné recepty. Vaše tělo i ducha zharmonizuji tibetskými mísami.

www.lecitel-musil.webnode.cz

Novák Radek

ČR

Radek Novák je Mistr ČR v halové lukostřelbě, jogín, sportovní lezec a lektor Kraniosakrální jógy a člen The European Centre of Craniosacral Yoga.

www.kraniosakralnijoga.cz

Ondřey Ecstatic

ČR

Ondřey žije na Bali od roku 2015. Cestování změnilo jeho život. Z pokerového hráče, který miloval party a alkohol se stal člověk, který se věnuje zákonu přitažlivosti, spiritualitě, zdravému životnímu stylu a tanci. Cestováním načerpal spousty zkušeností, které teď předává v České republice. O svých zážitcích a uvědoměních natáčí videa, věnuje se coachingu, pořádá workshopy a vzdělávací pobyty. V Česku založil v roce 2019 projekt Ecstatic dance a postupem času vytvořil tým lidí, kteří ecstatic dance dál pořádají. Jeho posláním je inspirovat, pomáhat druhým na spirituální cestě a neustále se vyvíjet.

www.ondrey.cz

Palaanová Iris

ČR / Mongolsko

Mongolská šamanka a vědma, celým jménem Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová.

www.facebook.com/iris.palaanovatureckova

Peschlová Judita

Slovensko

Judita je psychoterapeutka, konstelářka, lektorka, poradkyně, koučka, spisovatelka a žurnalistka, která se víc jak 20 let věnuje práci se ženami, vedením ženských kruhů, seminářů a výcviků, podpoře žen, matek i jejich dcer a vnuček, archetypální a živlové terapii a podobným aktivitám, prospěšným jak pro ženy, tak pro jejich partnery a děti.

www.angelcity.cz

Písaříková Denisa

ČR

Denisa Písaříková je lektorkou nošení německé Die Tragechule, působí jako laktační poradkyně. Založila vlastní značku šátků na nošení dětí Mamalatté. V roce 2017 vyšla kniha pro novopečené maminky Mámě, jejíž je Denisa spoluautorkou.
Vedle toho vede s kolegyněmi vzdělávací centrum EduCorn, které podporuje děti a rodiny na domácím vzdělávání. Součástí centra je i sebeřízená skupina dětí i individuálním vzdělávání.
Je maminkou neškoláka Vojta a malé Terezky

www.mamalatte.cz

Planieta Peter

Slovensko

Zdravému životnému štýlu a zdravej strave sa venujem od svojich 17 rokov. K tejto oblasti som sa dostal cez bojové umenia - aikidó, čchi kung a tchaj ťi. Vyskúšal som na sebe rôzne stravovacie štýly - vegetariánsku stravu, delenú, surovú, stravovanie podľa krvných skupín a nakoniec som spoznal makrobiotiku - energie Jin a Jang a stravu podľa piatich elementov.

www.elementyzdravia.sk

Policar Robert

ČR

S klasickou astrologií jsem se seznámil v 16 letech, kdy postupně začalo moje intenzivní studium. Před deseti lety mne osud seznámil s mayskou astrologií a od té doby se snažím pracovat s oběma nástroji zároveň. Během cesty jsem se seznámil s mnoha přístupy osobnostního rozvoje. Učím se stále a používám ve své práci to, s čím jsem měl tu nejlepší zkušenost. Motivací mé práce na sobě bylo především velmi obtížné dětství, a tak jsem ze zpětného pohledu neměl jinou možnost než jít cestou, kterou kráčím nadále. Mým přáním je pomoci co nejvíce lidem najít jejich jedinečnou cestu, která je v astrologii velmi dobře naznačena. Miluji čtyři dohody, které se snažím ve svém životě praktikovat a zdokonalovat se v nich. Miluji práci se sny, rád cvičím jógu a jsem otevřený všemu, co je dobré. Motto "Vše konzultuj se svým vlastním srdcem"

www.robertpolicar.cz

Prokešová Eva, Ing.

ČR

Věnuji se meditování. Se skupinami, individuálně face-to-face, na pobytech - na Bali, v Japonsku, na Madeiře. Vedu transformační meditace. S klienty se probíráme svými životy téma za tématem, uvolňujeme bloky z nevědomí a napojujeme se na své nitro. Abychom byli sami sebou, uvolnění, spokojení. Původně jsem vystudovala VŠE. Pak jsem zažila korporátní svět, který mi dal profesionalitu. Mateřství mne poslalo na cestu osobního rozvoje. Nejprve k astrologii, které umí věci pojmenovat. Později k meditování, které nám pomáhá dělat změny v mysli. Osobní proměnu učím a žiju.

www.happy-mind.cz

Richter Matěj

ČR

Matěj Richter je zakladatel centra Your People. Část života prožil v Asii, kde se učil u tamějších šamanů. Především díky kurzu Vipassany poznal sám sebe a začal své vědomosti předávat jako kouč a masér.

www.matejrichter.com

Rozínková Pavla, MUDr.

ČR

Esenciální oleje dōTERRA ji natolik zaujaly, že se stala "tváří" esenciální revoluce, jak sama říká. Natáčí podcasty, videa, píše články má vlastní web a Facebook, a je jejich neúnavnou propagátorkou. Sama říká: esenciální oleje jsou pro mne odpovědí na mnoho otázek, týkajících se zdravého životního stylu, otázek mikrobiomu, ženského hormonálního světa, netoxické domácnosti a mnoha dalších.

www.adoterra.cz

Seraphie Chris

ČR / Bali

Chris se zaměřuje na rozvoj ve 3 dimenzích (tělo, mysl, duch) více než 10let. Studovala, cestovala a získala praxi ve 14 zemích Evropy i Asie a dnes má za sebou už tisíce klientů a 300 přednášek. Stala se šamankou na Bali, kde pochopila, jak je důležité učit druhé nejenom koučink a biohacking, ale i práci s energií (kvantování). Proto založila firmu Fractal People s.r.o. a s týmem lektorů vytváří služby a produkty pod značkou Fractal®. Mimo to je Chris deset let vegan a specializuje se na biohacking, a proto založila e-shop Market zdraví, kde lze nakupovat veganské bezlepkové produkty. Na Bali založila projekt Andělé Bali, kde organizuje s místní rodinou zážitkové a transformační pobyty. Největší vášní je ale kvantování, kdy učí i ve firmách, jak pracovat se zákony vesmíru a má skupinu na Facebooku, kde vás učí techniky zdarma.

www.fractalpeople.com

Sobek Pavel, Mgr.

ČR

Pracuji jako regresní a progresní terapeut přes deset let. Jsem žákem Ing. Andreje Dragomireckého. Věnuji se celostnímu přístupu k životu a zdraví, působím také jako pedagog. Jsem spoluautorem knihy odborné publikace Duše a její svět.

www.paveljansobek.cz

Stanku Helen

ČR

Helen Stanku je astrokoučka, certifikovaná koučka, kartářka, vědma probouzející intuici a žena, která pochází z rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a akrobaty. Helen je z rodiny, kde se dědí především otevřená 7. a 6. čakra, díky které může nejen vykládat osud, ale také otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko.

www.dobrakartarka.cz

Suková Marie

ČR

Jsem citlivá a empatická žena, vždy ochotná naslouchat a pokud o to někdo stojí, poradit či pomoci. Od těžké autonehody následuji svoji životní cestu, vystudovala jsem školu čínského učení HAM YU a mým cílem je propojovat jeho moudrost s naší moderní civilizací, aby bylo jednoduše využitelné v běžném životě pro každého z nás. Miluji jakékoliv cestování, objevování, studium, fantasy a společnost.

www.4femme.cz

SUVE

Slovensko

Pod akronymom SUVE sa skrývajú symboly ako S loboda, U menie, V edomie, E nergia, ale tiež slovo „suverenita" - nezávislosť, zvrchovanosť, nespútanosť ako kľúčová črta v jeho tvorbe a v živote. S.U.V.E. je viac než len hudba. Je to životný príbeh, skúsenosti a premena človeka, ktorý sa snaží ísť dobrým príkladom pre mladých ľudí a pozdvihnúť ich potenciál. Okrem hudobnej tvorby je to rôzna edukatívna a osvetová činnosť formou besied, prednášok a diskusií, podpora charitatívnych a enviromentálnych projektov, cestovateľské aktivity, ale tiež motivačné výchovné koncerty na školách. https://www.facebook.com/SUVERENO.2hplus

www.suvereno.sk

Šídlová Alena, Ing.

ČR

Alena je certifikovanou lektorkou zdravého dýchání Buteyko pro dospělé a děti od 3 let a transformační dechové metody Rebirthing Breathwork. Skrze terapii dechem a vlastními zvuky podporuje ženy, muže, páry na cestě od závislostí, vyhoření, životních traumat, nefunkčních vztahů, různých zdravotních výzev k znovu-objevení své síly, sebedůvěry, autenticity, k bytí v radosti a hojnosti. Připravuje projekt do školek a základních škol "Hravý Dech". Vede skupinové workshopy zdravého dýchání, Breathwork meditace pro každodennost, víkendové retreaty "Opravdovosti" a individuální sezení.

www.facebook.com/alenasidlova.authentic.breath

Táborský Adam

ČR

Adam je psycholog a zakladatel Terapie mezi stromy. Dlouhodobě se zabývá vlivem přírody na duševní zdraví. Ve své praxi používá les jako nápomocný prvek. Působí také jako terapeut v Meetině a psycholog v Psychiatrické nemocnici Bohnice.

www.terapiemezistromy.cz

The Same Self

ČR

Ivana, Fanny, Míša, Katy, Jana. Všechny nás spojuje společná vize - skrze umění podporujeme ženy v přijímání sebe samých, se vším všudy. A inspirujeme muže v přijímání žen, se vším všudy :). A když pak přijde komentář jako tento: „Mně to zvedlo sebevědomí. Začala jsem přemýšlet o tom, že být žena opravdu není špatné..." víme, že ty stovky hodin ve zkušebně měly fakt smysl. ♡

www.sameself.art

Tom Traveler

ČR / Bali

Vášnivý cestovatel, který procestoval obrovský kus světa. Například stopem objel celou Austrálii, strávil několik let na Bali, má bohaté zkušenosti s Jižní Amerikou a poslední rok cestoval na motorce po celé Evropě. Kdyby jste se Toma dnes zeptali kým je, tak by odpověděl: „ Jsem dobrodruh, inspirátor, motivátor, tvůrce své vlastní reality. Srdce je můj navigační systém." Společně s Ondřeyem objevil ECSTATIC DANCE na Bali. Nyní své poznatky sdílí s ostatními.

www.nativeheart.eu

Tým Vitalvibe

ČR

Jsme tým, jsme přátelský tým s náručí otevřenou pro každého, fungující na principech svobodné společnosti. Jsme skuteční lidé, jsme Vitalvibe Family sdílející stejný cíl. Dělíme se s ostatními o své zkušenosti, sdílíme vlastní poznatky, předáváme dál radost a nadšení. Inspirujeme k zdravému přístupu k životu a výživě. Naším posláním je inspirovat ostatní a dělat svět lepší. Těšíme se na vás.

www.vitalvibe.cz

Uhlířová Lucie

ČR

Zakladatelka kraniosakrální jógy, osteopatka, autorka knihy Kraniosakrální jógy, učitelka meditace a terapeutka.Věnuje se propojování oblastí jógy s vědou a sebepoznáním.

www.kraniosakralnijoga.cz

Vašák Petr, Ing.

ČR

Poskytuji komplexní systém pro osobní a duševní růst v čisté a jasné formě. Kombinuje celostní hlubinné a regresní psychoterapie, Světelné energetické léčení a očišťování a aplikace rozšířených stavů vědomí na růst a vývoj člověka. Zabývá se možnostmi a potenciálem duchovního vývoje v mnoha směrech jako jsou muzikoterapie a léčení hudbou, práce s dechem, šamanismus, Tantra a meditační praxe.

www.aletheia.co.cz

Vilánková, Marie, Mgr.

ČR

Vystudovala v Praze Matfyz, obor informatika; teorie informace, inteligentní informační systémy, a další. Přes dvacet let se věnuje informační medicíně Joalis, teoretickému vysvětlení působení informačních přípravků a diagnostice pomocí počítačových systémů. Zajímá se o imunologii, mikrobiologii, kvantovou fyziku a filozofii.Přednáší poradcům informační medicíny a je autorkou knihy Léčba informací.

www.joalis.cz

Vinklárková Marcela, Ing.

ČR

Iniciuje inspirativní setkání v oblasti zdraví a osobního rozvoje. Prošla mnoha kurzy a semináři a zavedlo ji to až k organizaci akcí a facilitaci rozhovorů se zajímavými osobnostmi.

www.vitalvibe.cz

Vostrá Markéta

ČR

Markéta Vostrá, renomovaná kartářka a astroložka, šéfredaktorka časopisu Rituals, autorka knih: Vostrá škola života, Dračí stezka, Znamení v nás, Návraty k sobě, Jak rozchodit rozchody Pohádková cesta, aneb co jsme v dětství netušili.

www.marketa-tarot.cz

Weissová Michaela

ČR

Michaela Weissová je celostní výživová poradkyně, lektorka hatha, fasciální a dětské jógy, ředitelka ekologické organizace Home for Trees (www.homefortrees.com) a autorka knihy Jak přírodně na candidu.

www.slunecnyzivot.cz